reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

wielkanoc2006.jpg
 
reklama
ja tam narazie wole sie go o nic nie pytac:-p:-p narazie korzystam na maksa z tej jego troski;-):-D:-D wczoraj jak mnie przywiozl to pierozki z truskawkami mi ugotowal, herbatke zrobil i gary potem pozmywał, no szok nie poznaje chlopa:-D:-D:-D pewnie dlugo to nie potrwa, wiec korztystam z tego poki moge:rofl2::-D:-D:-D

Korzystak korzystaj bo musze sie z Toba zgodzic- To nie potrwa dlugo:-D:-D:-D

ogolnie to odkad przywiezli mi ten wozek i jestem na chacie to ciagle go przestawiam i na niego patrze to jakas chyba choroba naprawde........Wy tez tak macie???? bo maz mnie tu od kopnietych wyzywa....:-p

Eee tam ja to sciagam folie i przescieradlo z mojego i sprawdzam czy sie nie zakurzyl:-D:-D:-D, a chopy nie rozumieja tego;-)

Sila nasza biedna jutro rano sie ma stawic na izbie w szpitalu na obserwacje, i najprawdopodobniej w poniedzialek bedzie rodzić:szok::szok::eek:

Czy to znaczy ze Swieta w szpitalu:szok::szok::szok:, bidula:-(



No ja mam przerwe na BB;-), saltka sie robi, jajca pofarbowane, syn obciety jak kurczak na swieta, jeszcze tylko poskrobiemy pare pisanek do swieconki:rofl2:, co by koszyk pusty nie byl:-), zurek i SWIETA!



 
To Reniu widzś świeta pełna parą już u Cię....u mnie cisza w plenerze ja się obijam nic nie robie tylko coś upichcę ale jutro rano dopiero jadę na zakupy....bo sama dźwigać nie mam zamiaru....:-) kupi to zje nie to nie bedzie:-)
 
MAJU jakie pikne kurczoczki:-):-):-):-)
no takie pulchne jak ja:rofl2::laugh2::-D:-D:-D

Czy to znaczy ze Sila na Swieta w szpitalu:szok::szok::szok:, bidula:-(
no niestety tak:no: ale w nagrode moze juz w poniedzialek bedzie tulić Alanka:tak:

To Reniu widzś świeta pełna parą już u Cię....u mnie cisza w plenerze ja się obijam nic nie robie tylko coś upichcę ale jutro rano dopiero jadę na zakupy....bo sama dźwigać nie mam zamiaru....:-) kupi to zje nie to nie bedzie:-)
a ja to nic nie musze robic bo idziemy do tesciów, po tym szpitalu to nawet sernika piec nie musze i nic pomagac:-p teściówka sama robi;-):tak::-D:-D:-D

Aduniu juz ostatnio mialam sie cie zapytac a ten suwaczek tiki-tak to se sama zrobilas czy znowu dziwną mocą sam ci sie znowu jakiś pojawił??:rofl2::laugh2::happy::eek::-D:-D

Masiu - nasza kochana wiemy ze jesteś zaabsorbowana Leosiem, ale proszę go uzupełnić na liście dzieciaczków wkońcu:-p:-p:tak::tak::tak::happy::happy::happy:
ty Ada gdzie uciekasz ja jestem :tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:
 
MAJU tym razem to ja go zrobiłam bo przyszłam tu kiedys pięknego dnia patrzę nie ma go i już tak sie przyzwyczaiłam że musiałam go zrobic :-D:-D:-D:-D

ja tu bede siedzieć do 23.00 czekam na mą małżowinkę :-) biedny wstał o 5.00 a w sumie nie wyspała się przeze mnie bo sama spać nie mogłam i sie kręciłam jak kwoka na jajkach....
 
Ada a dziwiwsz sie jak net chodzi jakby chcial a nie mogl, no szlak mnie trafi 10 minut jedna strona sie przerzuca:angry:, ide zaraz za robote sie wziasc bo sobie humor popsuje na same swieta przez ta nowoczesna mechanizacje:-D

Adus narobilo sie tych dzieci to teraz trzeba ganiac;-):-D:tak:, bo inaczej to tez by mi sie nie kcialo:rofl2: tylko dla nas:sorry:
 
reklama
Do góry