reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

Kasia Ty to dzisiaj chyba masz dobry humor co?:-D Ale proszę mnie nie denerwować z tą wanną bo zaraz sobie z desperacji kąpiel w brodziku zafunduję , albo wypożyczę wanienkę Małego!
Asia 28 lat to już nie taka młoda?????????? Buuuuuuuuuuu.
Kupiłam sobie babkę wiedeńską z migdałami sezamem i budyniem i zjadłam juz prawie pół. A tak mi smakowała że aż mi się ręce trzęsły. Normalnie sie nerwicy można nabawić od tego apetytu! A Mały tak mi zaczął w brzusiu buszować że mu chyba też zasmakowały słodkie wody płodowe.
Kurcze Wy już macie jakieś zwiastuny zbliżajacego się porodu a u mnie cisza! Skurczów braj. Już większe miałam koło 30 tygodnia. Chyba się Synkowi nie spieszy,

Kachurek synkowi dobrze w brzuszku i sie nie śpieszy. Maluchy czekają na ładniejszą pogode:tak:
 
reklama
Maja no to teraz za bardzo z mężem nie powyganiacie maluszka, jak już czop odszedł to chiba nie można :eek:
Asia no ja to tak bym do kwietnia potrzymała :tak: a pozniej to mozna juz brzusio głaskać, suteczki podrażniać, gdzieś tam podłoge umyć, itp. itd. i się może niunie wyklują :tak:
 
Czesc dziewoje
JA dzis od rana juz kursuje po chcie zajrzala zeby poczytac .. no i oczywiscie pozniej wskoczylam do wanny wiec o 7:30 juz sie pluskalam wannie:-D(KACHURKU HEHEH)poczytalam gazetki dzieciowe wyprostowalam sobie wlosy .. bo nie znam dnia ani godziny :-Di zajdlam pozne sniadanie o 9 ..


Iwonka.. wiesz o co chodzi .... probuj az do skutku :-)

Majeczko gdzie bylas wczoraj .. dobrze ze lapa naprawilas i juz jestes bo smutnawo bez cie...u mnie cisz .. buuuu a juz myslalam ze cos sie ruszy.. i co czwartek tak jak nam Masi propozycje rzucila :-Dbedziemy sie rozdwajac:-D

Asiakow pochwal sie wozeczkiem... i co to u ciebie sie dziej bo chyba nie doczytalam.. chcesz juz rodzic?? ale ty sie nigdzie nie wybieraj za wczesniej bo my tu mamy kolejke :-D

Renatka .. co tam z tymi plytkami???? ja ci moge troche plytek przesklac moj ladrol ma ich duoz w garazu:-D:-D:-D

KATJA ty sie nic nie smutaj... ja tak wczoraj zauwazylam ze ty ponikujesz troche ... dobrze ze mamy Kachurka to ona troche podpowie ...bo to nasz medyk madra glowa :-)
co z twoim porodem gdzie bedziesz rodzic zdecydowalas sie juz???prywatnie panstwowo???

LADY jaki masz plan dzialania na dzisiejszy dzien???? mysle ze nam na wieczor nie padniesz jak kawka tylko poklikasz ...bo juz widac od tej roboty to cie palce nawet bola .. bo cos malo klikasz


CZY KTOS PISAL DO SILKI MESA ... CO Z TA KOZA ?? PIETIA JUZ WROCIL A NETU JAK NIE MAM TAK NIE MA ........................NO KURNA;-)


U mnie takie slonko i tak cieplo ze wlasnym oczom nie wierze:-)wyslala bym wam troche jakby sie dalo:-)






Masia mądralina wzielas nas z zaskoczenia a teaz na cisniesz .. diablico..:-D:-D:-D

poczekaj niech sie kwiecien zacznie ...:-D:-D:-D:-Dbo my takie przepisowe dziewczyny.. znakow nakazu nie lamiemy:-):-):-)

Ja normalnie Chce Cie taka jak dzis hahahahahahahahahaahahahahahaahah

Dziewczyny albo ta Kasia nasza cos od rana sobvie tam po cichaczu polewa albo dostała niezłego zajączka nonono obstawiamy?????:-D:-D:-D:-D

dzis na padniecie chyba nie ma szns bo ja do gory pupą caly dzien i jak nigdy nawet lozka sobie nie zlozyłam hahahah..... aaaa i wozio juz przyszedl ale to w innym dziale opisze )))

Chce meza wyciagnac na zakupki jakies a mu sie nie chce mowi a po co jak zarcia bedzie w brod tu i tu.... no ale ja chce prezencik zajaczkowy o tym nawet nie pomyslal hahahahahahahahahaha
 
Ja normalnie Chce Cie taka jak dzis hahahahahahahahahaahahahahahaahah

Dziewczyny albo ta Kasia nasza cos od rana sobvie tam po cichaczu polewa albo dostała niezłego zajączka nonono obstawiamy?????:-D:-D:-D:-D

dzis na padniecie chyba nie ma szns bo ja do gory pupą caly dzien i jak nigdy nawet lozka sobie nie zlozyłam hahahah..... aaaa i wozio juz przyszedl ale to w innym dziale opisze )))

Chce meza wyciagnac na zakupki jakies a mu sie nie chce mowi a po co jak zarcia bedzie w brod tu i tu.... no ale ja chce prezencik zajaczkowy o tym nawet nie pomyslal hahahahahahahahahaha

oj Lady co ty gadasz .... ja zawsze taka... tylko ty nie czytasz miedzy wierszami:-D:-D:-D......................u mnie zarabista pogoda .. takie ciepelooo ze łohoho..... ogolnie mamy wszytkie oki humorek...:-):-):-)NIE DZIWOJEEEEEE


jeszcze tylko Silki nam brak do kompletu:-D:-D:-D:-D
 
Maja no to teraz za bardzo z mężem nie powyganiacie maluszka, jak już czop odszedł to chiba nie można :eek:
no teraz juz nie;-):-) a zresztą mój P tak sie przestraszył ze teraz to mi kaze nic nie robic tylko sobie spokojnie odpoczywać:-p i pewnie i tak by mnie juz nie tknął ze strachu zeby małemu nie zaszkodzić;-):tak::-p:-) i wogóle sie zrobił taki milusi i czuły.... tak jak wtedy gdy się poznaliśmy:-p:-p:-p jednak sa plusy tego pobytu w szpitalu:tak:;-):-D:-D:-D:-D
 
No ciekawe jak tam Sila wczoraj jak pisala to mowila ze po dzisiejszym ktg bedzie wiadomo cos... czy wezma ja na wywolywanie czy jak... musimy czekac na wiesci od niej....
 
Kasia widze ze tym razem to sie nam udało równo przyjść:tak::-D:-D:-D
Lady to ja chyba czegoś nie doczytałam:sorry::eek: trudno własnie machnełam eska do Silki co tam u nich:-p:zawstydzona/y::tak::-)
 
reklama
no teraz juz nie;-):-) a zresztą mój P tak sie przestraszył ze teraz to mi kaze nic nie robic tylko sobie spokojnie odpoczywać:-p i pewnie i tak by mnie juz nie tknął ze strachu zeby małemu nie zaszkodzić;-):tak::-p:-) i wogóle sie zrobił taki milusi i czuły.... tak jak wtedy gdy się poznaliśmy:-p:-p:-p jednak sa plusy tego pobytu w szpitalu:tak:;-):-D:-D:-D:-D

ja tam swojemu zaraz kubel zimnej wody na łeb wylewam i zawsze sie pytam jak ,,dlugo pancio bedzie taki mily,,:rofl2:a on mi odpowiada zawsze jestem tylko ty nie widzisz:rofl2:kobieto:rofl2:
Zobaczysz jak urodzisz jaki bedzie milusi.....:-D:-D

No ciekawe jak tam Sila wczoraj jak pisala to mowila ze po dzisiejszym ktg bedzie wiadomo cos... czy wezma ja na wywolywanie czy jak... musimy czekac na wiesci od niej....


Bidula ....:-:)-(
 
Do góry