reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

no i mam dla was też wieści od Silki bo pisałam do niej dziś eska :
u niej troche gorzej.....niestety:eek: wczoraj była n ktg i miała zły zapis, dziś do powtórki i jak znów bedzie zły to do szpitala....:no: bez P radzi sobie dobrze, tylko martwi sie tym wczorajszym ktg:sorry: bo z serduszkiem wszystko ok, tylko ze skurczami gorzej bo nie miała regularnych skurczy tylko ciągle napięta macica na 60-70% i ginka sie tym bardzo zmartwiła no i Silke też:-( a jezeli wszystko bedzie ok na ktg to powinna wrócić na BB pod koniec tyg, bo P wraca jutro:tak: podrowki dla wszystkich i da znać potem po ktg.....
napisałam jej ze trzymamy kciuki zeby było ok na ktg;-):tak::tak::tak:
 
reklama
Oj biedna Silka... Dobrze, że serduszkiem Alanka wszystko dobrze... tylko się biedna wymęczy, taki ciągły skurcz, auaa. Może jej tam coś dadzą na rozluźnienie?
 
Iza dzieki za skrót "wiadomości" :-) To patrzę że w sumie twój pierwszy poród to taki straszny nie był :tak: no i nawet szybko się wydaje :sorry:
Lady uff to dobrze że moje się nie nasilały tylko sie skończyły :tak:Ale to dziwne że w dzień takich nie mam tylko mnie w nocy napadaja :eek:
Maja ja to absolutnie nie chce rodzic przed toba :-p udzielam ci pierwszeństwa :-D
 
no i mam dla was też wieści od Silki bo pisałam do niej dziś eska :
u niej troche gorzej.....niestety:eek: wczoraj była n ktg i miała zły zapis, dziś do powtórki i jak znów bedzie zły to do szpitala....:no: bez P radzi sobie dobrze, tylko martwi sie tym wczorajszym ktg:sorry: bo z serduszkiem wszystko ok, tylko ze skurczami gorzej bo nie miała regularnych skurczy tylko ciągle napięta macica na 60-70% i ginka sie tym bardzo zmartwiła no i Silke też:-( a jezeli wszystko bedzie ok na ktg to powinna wrócić na BB pod koniec tyg, bo P wraca jutro:tak: podrowki dla wszystkich i da znać potem po ktg.....


ciesze sie i trzymam za nia kciuki...skorczami mysle ze nie ma sie co martwic bo o ile pamietam to ma termin na 31 marca...wiec to juz lada dzien... i jakby co to moze rodzic....chyb nic im nie grozi....w najgorszym przypadku zrobia cc.... na szczescie to koncowka ciazy nie poczatek tazke trzymam kciuki!!!
 
...Mam nadzieje ze chociaz u Was jest lepiej ale dzisiaj mam dzien ciezarnej i bede marudzic


Do potem babeczki
[/quote] Reniupóki możesz korzystać z takiego wytłumaczenia:-p to marudź sobie ile wlezie:tak::tak::tak: póki ci wolno:-p:laugh2::laugh2::-D:-D:-D

dobry.
Leoś na badaniach. Trochę mogę odpocząć. No i niestety zostajemy w szpitalu dłużej. Chyba do piątku.
Witaj Masiu.... najważniejszy zeby z Leosiem było wsio oki, a te dodatkowe 2 dni dla dobra Leonka jakoś jeszcze wytrzymacie:tak:;-):tak::tak:
 
Iza dzieki za skrót "wiadomości" :-) To patrzę że w sumie twój pierwszy poród to taki straszny nie był :tak: no i nawet szybko się wydaje :sorry:


Iwonuś - ja zawsze ja opowiadam, to mówię, że poród miałam książkowy i dziecko książkowe i ogólnie chyba nie było tak źle :) A w rzeczywistości to wydawało się, że trwa jeszcze krócej, bo wszystko tak szybko sie toczy jak lawina, a przynajmniej tak sie to wydaje i odczuwa.

Właśnie krążyłam po kuchni w poszukiwaniu czegoś słodkiego.... Nie znalazłam, to skołowałam starą paczkę orzechów włoskich. Niczego sobie, przynajmniej mam co chrupać czytając Was :))

Kurcze babeczki jak patrzę na zdjęcia noworodków z galerii BB, to sie strasznie rozczulam i wyobrażam sobie moją Patusię jak będzie wyglądała i już mnie tak bierze chcica na rodzenie, że nie wiem... ja chcę już!!! :))
 
Sili moga podac magnez w kroplowce jak oczywiscie bedzie musiala wyladowac w szpitalu... tak podawali laskom ktore lezaly ze mna na odziale... i to miala za trzymac przedwczesne skorcze... no ale Sila ma niemal ze termin do porodu to sama jestem ciekawa co to bedzie....
 
...Lady uff to dobrze że moje się nie nasilały tylko sie skończyły :tak:Ale to dziwne że w dzień takich nie mam tylko mnie w nocy napadaja :eek:
Maja ja to absolutnie nie chce rodzic przed toba :-p udzielam ci pierwszeństwa :-D
Asia ależ jak najbardziej ja Cie moge przepuścić:-p:-p:-p:laugh2::laugh2::laugh2:
Asia nie wiem czemu ale tak chyba najcześciej sie zdarza ze skurcze łapią najbardziej w nocy.....


Kasia gdzie jestes kozo jedna:confused::confused::confused::confused:
dobra ja mykam ubierać sie na spacerek z psią do potem pa pa pa
 
reklama
Izunia ja tez bym chciała juz!! raz ze mi naprawde z dnia na dzien coraz to ciezej... zle mi sie oddycha....chodzic tez duzo nie moge bo zaraz brzuch rwie na dol i uwiera mecze sie po 2 sekundach...a co najwazniejsze to tez juz bym chcial tulic moja ninie..juz wszystko na nia czeka po swietach rozkladam lozeczko i posciel i bede czekac,,,,,,wozeczek juz maz zamowil tazke mam nadzije ze dostane go do konca tygodnia...posciel tez juz idzie do mnie do wozia.... no tylko czekac mi pozostalo....

Jeju..ale nam zlecialo te 9 miesiecy... przezlysmy to razem....i to nawet tak dzielnie.....:-D
 
Do góry