reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

ja tez zmykam musze isc na zakupy.. wprawdzie moj malz to mi przed momentem powiedzial zebym lepiej w domu siedziala i nigdzie nie wychodzila bo jeszce urodze...:-D:-D
tak urodze w sklepie miedzy polkami z kielbasa a chlebem.. dziecko mi wypadnie a ja sie nie zorjetuje i przyjde do domu.. zoonk:-)
 
reklama
To ja sie witne



Kachurku ty powiedz gdzi eprzyjmujesz co bym tam niedaj Boze nie trafila:-D




To fakt ze dla dziewuszek to wszystko jest fajniejsze :angry: takze rob liste:cool2:, a teskinc bedziesz potem;-)





Adus

a ja znowu uciekam, z mezem sprawy pozalawtwiac, moj laptopik posluszenstwa odmawia i dopoki go nie naprostuje to tylko z ranca zagladac bede bo pozniej to za duzo chetnych:-D

Trzymajcie sie mamuski

Kasia poczekaj jeszcze 2 tyg i Ci pomoge z oknami;-):-D;-):-D





jesuuuuuuuuuuuuuu nie wyjde



dwa tyg to za duzo dawaj juz... daleko nie masz szybko nam pojdzie a do szpitala tez nie ma daleko... no dawaj pogadamy i okna umyjemy:-D:-D:-D
 
Dzięki za miłe przyjęcie na kwietnióweczkach i ciepłe słowa.
:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)

Luckymama- mój 2 suwaczek mówi o terminie odstawienia leków. Lekarz kazał odstawić wszystko po skończonym 37 tc, bo wtedy dzidzia jest już w pełni dojrzała, bezpieczna i byłby to poród o czasie, po 37 tc mały tylko przybiera na wadze, wszystko ma już wykształcone u mnie to nastąpi za 17 dni. Ja jednak odstawię leki dzień później bo to będą święta i prawdopodobnie urodzę za kilka lub kilkanaście godzin.

ka32sia - te angielskie ciuszki są super gatunkowo i wizualnie bajeranckie, męża siostra z rodziną mieszka w UK i liczę, że jak przyjadą w maju to jakieś super szmatki dla pierwszego bratanka przywiozą.
 
Dzięki za miłe przyjęcie na kwietnióweczkach i ciepłe słowa.
:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)

Luckymama- mój 2 suwaczek mówi o terminie odstawienia leków. Lekarz kazał odstawić wszystko po skończonym 37 tc, bo wtedy dzidzia jest już w pełni dojrzała, bezpieczna i byłby to poród o czasie, po 37 tc mały tylko przybiera na wadze, wszystko ma już wykształcone u mnie to nastąpi za 17 dni. Ja jednak odstawię leki dzień później bo to będą święta i prawdopodobnie urodzę za kilka lub kilkanaście godzin.

ka32sia - te angielskie ciuszki są super gatunkowo i wizualnie bajeranckie, męża siostra z rodziną mieszka w UK i liczę, że jak przyjadą w maju to jakieś super szmatki dla pierwszego bratanka przywiozą.

Jejku 17 to tak niewiele mi sie wydaje :szok:
 
Dzień dobry laseczki :-)
Iza parafina??? hmmm mi to się kojarzy ze świecami które jak się palą to są gorące a jak wystygną to są sztywne i klejące :baffled: i tym się jakoś smaruje pupenie?:confused: Ja to będe miała wygody bo mi mama będzie przez miesiąc obiadki robić :-D
Lucky no i ja słyszałam że bephanten niezastąpiony nie tylko na pupe ale i na suteczki, teściowa mi mówiła żebym już zaczęła "hartować" sutki ale mi to jej się już nie chce słuchać i tych jej rad :baffled:
:-)

Iwonka - ja też już kupiłam parafine - ale prosisz o parafine ciekłom (to jest szczerze mówiąc środek przeczyszczający (ale to jak by bezzapachowa oliwka)

Ja od połoznej słyszałam ze hatrowanie sutków jest starą szkołą, mozna przegiąć i dzicku bedzie trudo je chwytać, zeby zostawić, a dziecko samo je ukształtuje (boleć to moze ale czego nie zrobimy dla naszych maleństw)
 
Kurde ze ja nikogo w Angli nnie mam hahaha:-)

Własnie umyłam okna poodkurzałam chałupe pomyła podlogi blysk jak nie wiem az synek wrocil z dworu i mowi Mamcia ale tu czystoo...hahhaha i powiedział to tak jakby na codzien byl syf co za gnojek haha pachnialo mu plynami wiec to go chybva tak olsnilo hahahahahahahahha:-)

Iwonka -----jakos to zkleci a jak masz neta to juz wogole!!!!!

Gugla te 17 dni to jakby jutro:);-)ja juz bym stała pod szpitalem hihihi bop zanim sie nie obejrzysz bedzie po wszystkim hihihi

Ze tez ja musze czekac do kona kwietnia :) lekarka mowila poza tym ze wod mam duzo to szyjka macicy ok i brzuchol jeszcze wysoko wiec siac paniki napewnjo nie bede do polowy kwietnia hahahahahahah jeszcze tak bedzie ze z kwietniowki zostane majowka hahahahahahah:-Do nie nieeeeee na to nie pozwole sama bede ja wyciagac by tylko kwietniowka byla hahahahah
 
A ja nic nie kupuję jeszcze z kosmetyków. Jak będę w szpitalu albo po wyjściu mąż podjedzie do apteki i kupi mi wsio. Narazie mam parę próbek i chcę je sprawdzić, położne w szpitalu może też coś podpowiedzą.

Jak moja siostra urodziła pierwsze dziecko ja jej w prezencie kupiłam cały zestaw kosmetyków Nivea, wydałam kupe kasy, po pierwszej kąpieli posmarowała malca oliwką i małego wysypało potwornie, cały był czerwony i w krostach, biedak. Za parę dni sprawdziła jeszcze chusteczki do pupy i to samo się stało.

Ale go cioteczka urządziła :-D hahaha.

Domyślacie się, że cały zestaw szlak trafił, zostawili sobie tylko plastikowy pojemnik na chusteczki.

Teraz ma 6 lat i nadal jest uczulony na nivea.
 
reklama
Lady to info od Izy

Iwonuś - na codzień wystarczy Linomag zielony, Sudocrem uzywa sie dopiero jak już się odparzy pupulinka, bo to mocny specyfik. Dla dziewczynki położne radzą też kupić ciekłą parafinkę do smarowania warg sromowych (wewnątrz i na zewnątrz).

Mi nawet przy synku polecali parafine zamiat oliwki bo my tendencje do alergii skórnych w rodzinie mamy - a na to raczej sie nie mozna uczulić, i przez pierwsze tyg życia to go tym smarowałam zeby nawilżyć ciałko (no tak jak oliwką) troche mnie wkurza ło że bardziej brudzi niż oliwka, ale \skórkę synek miał ładną (bez jakiś odparzeń, midzik)
 
Do góry