reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

Witajcie :-)

Ja teraz tylko na chwilkę, bo zaraz do mamy jadę...

ka32siu dużo zdrówka :tak:

adusiu, Reniu, katja Gratuluję STUDNIÓWKI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ja mam to samo z kołataniem serducha dziewczynki i ciężko mi się oddycha :-(

Ja wczoraj siedziałam z koleżankami do 21 i tak się nagadałyśmy, że ho ho :-D Jedna z nich była ze swoim 2letnim synkiem. Taki słodziutki i grzeczny Maluszek... Że ja już sama bym chciała mieć swojego :-)



Jak wrócę, to wpadnę :-D

Buziaczki !!!
 
reklama
Witam jakoś ostatnio się zaniedbałam i nie zaglądałam do was musze nadrobić zaległości pozdrawiam wszystkie
Jestem juz po krzywej cukrowej i współczuję wszytskim bo bedą musieli przez to przejść niestety mam nadzieję że wszystkim wyjdzie w porządku , bo mi naszczęscie wyszło ok
 
Witajcie dziewczynki!
Też mam termin na kwietnia. U mnie to data 11.04.2008 :-)
Dopiero teraz znalazlam takie forum i chcialabym się do Was dolączyć mam nadzieje że mnie przyjmiecie:zawstydzona/y: byłoby miło. pozdrowionka!!!!
 
Jeżeli możecie to napiszcie mi jak wstawić taki suwaczek lub zdjecie mojej dzidzi bo nie wiem gdzie to mam kliknac aby to sie pokazywalo na forum?? z gory dziekuje.
A tak nawiasem mowiac to ja jestem w 27tc czyli zaczelam III trymestr przedemna jeszcze 3 miesiace i moja corcia bedzie ze mna:)
 
Pinia Paulinka witaj wsrod nas.
Siemka dziewczeta, ja dzis sie w nocy dobilam koszmarami o porodach noc zrypana na maxa. Pogoda kiepska czyli nie zla chandra zero energii i brak checi. Moja kolezanka urodzila wczoraj synusia przez c.c wszystko o.k, ale mowi ze kipsko sie czuje, bo to juz 3 c.c Potem wpadne do was
 
Dzień dobry.
Ale mi się chce spać.
No i przypaliłam garnek w którym gotowałam jajka na śniadanie:baffled:

dzisiaj na 19pierwsze zajęcia w szkole rodzenia i co..... mam lenia i nie chce mi się iść.
Wczoraj do pracy pojechałam taksówką, zawiozłam projekty i co się okazało, padł im serwer dlatego nie mogłam im wysłać projektów. Kużna ale sekretarka idiotka mogła zadzwonić. Pewnie dostanie zjebkę, oby.

Wiecie co ja wczoraj miałam też takie dziwne kołatanie, przypomniałam sobie o Aduni więc zaparzyłam meliskę, zjadłam cukierek krówek całą garść i poszłam spać:-)
 
Witajcie! dziekuje za przyjecie:-D
Ja jutro ide do szkoly rodzenia ale powiem Wam ze tez nie bardzo mam ochote. Pozatym tez ostatnio naczytalam sie o porodach i tak strasznie zaczelam sie bac ale jak to mowia jak weszlo musi wyjsc:-p wiec chyba nie mamay wyjscia:-( trzeba to jakos wytrzymac. sama nie wiem co lepsze jest ja chyba bym wolala cc ale z drugiej strony po sn szybciej sie dochodzi do siebie. ehhh tak zle i tak niedobrze:-(
Dziewczynki bardzo prosze powiedzcie mi jak moge sobie zrobic taka stopke jak wy macie zebym mogla wstawic sobie suwaczek lub zdjecie prosze o pomoc.
 
reklama
Do góry