reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

jetem, tylko nie siedzę cały czas przy komputerze:-)

co do szkoły rodzenia, to mi się nie chce, bo nic mi się dzisiaj nie chce, mam wielkiego lenia. Ale jak facecik wróci to pewnie mi się odmieni:tak:

wczoraj wieczorem z wojtkiem zrobiłam coś, ale to raczej napiszę na naszym prywatnym wątku:sorry2:
 
reklama
jak zrobisz suwaczek to kopijujesz bbcode i idziesz do ustawień dalej w podpis i tam wklejasz ten kod, zapisujesz i powinnien być
 
jetem, tylko nie siedzę cały czas przy komputerze:-)

co do szkoły rodzenia, to mi się nie chce, bo nic mi się dzisiaj nie chce, mam wielkiego lenia. Ale jak facecik wróci to pewnie mi się odmieni:tak:

wczoraj wieczorem z wojtkiem zrobiłam coś, ale to raczej napiszę na naszym prywatnym wątku:sorry2:
Witam witam moje Panie....
MASIEK TY TO JESTES THE BEST:-):-):-) twoje posty mi poprawiaja humor....:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-Dide obiad gotowac a ty napisz cos wczoraj zmalowala z wojtkiem:-):-)hihih...
Ogolnie moje Panie zycze dobrego dzionka;-)
 
Hej dziewczyny, dzieki za odzew w mojej sprawie, powiem Wam ze jest strasznie, ja chyba jakiegos psychologa potrzebuje, caly czas jakies schizy mam ze maly mniej sie rusza, ze jest bardzo słaby, ze nie kopie juz tak mocno...itp.....Ciezko mi nawet zasnąć czuje sie jakbym cos traciła, czuje jakiś niepokój jakby ktos bliski umarł:-(

Masiek a gdzie Ty znalazłas o tym, że te tasmy sa małe i że sie moga wchlonąć??

Może Wy macie jakies lepsze wyszukiwarki info albo ulubione medyczne strony gdzie faktycznie cos więcej znajdę, ja kozystam ze stron obcojęzycznych, w języku polskim znalazłam na google niewiele pod chasłem syndrom zrostów owodniowych i taśma owodniowa.

Na marginesie dodam ze ja nigdy nic nie wyrałam, a tu dziś nagle list polecony i....okazało się iz wygrałam 5000 funtów:-)To nie żadna zmyłka, nagroda gwarantowana, poprostu wybrali mnie z jednej ze stron internetowych z ciuszkami dla maleństw Vertbaudet – Maternity, Baby & Kids’ fashion & homes collections at great prices wydałam u nich majątek:-)wszystkie ubranka mam z tego sklepu:-) Polecam:-)
 
Dzień dobry a może dobry wieczór!!!

Widzę,że kołatanka Was meczę mi brakuje oddechu nawet teraz siedzę i czuje kamień na klatce piersiowej i mi się ciężko oddycha buuuuu myślałam,że to tylko w chodzie ale żeby w stanie spoczynku...

Paulinek witaj....

Ja pół dnia prawie cały spędziłam z koleżanką a teraz siedzę przed komputerem...posiedzę tak i potem spać... ale mam lenia no wiecie co wstyd mi aż z tego powodu...

A gdzie to nasza SILA się podziała nie było jej dziś???

A madziujka co tam u ciebie????

A LADY Hop hop
 
MASIEK dziś pewnie nie zajrzysz bo wrócisz zmęczona ale jutro opowiedz o tej szkole rodzenia co i jak?Teraz to chyba drugie zajęcia masz?To pewnie takie ogólne organizacyjne tylko...

bosheee ale mam lenia....niech ten czas mija szybko to przy dziecku leń się skończy nabiorę drygu znowu...

KASIU a jak twe zdrówko...
 
cześć dziewczynki:-)
nie było mnie pare dni a tu tyle do nadrobienia....:tak: byliśmy od soboty u moich rodziców i wczoraj wróciliśmy, a ja dzisiaj jakis płaczliwy dzień miałam:zawstydzona/y:
 
reklama
Do góry