reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

reklama

ODorota :) to fajne wiem ja juz 11 ide kurde czas mi sie cholernie dłuży... jak tam po fregacie????

Oj dłuży się, dłuży :) Ale to już chyba kolejne, nie pierwsze?
A na regatach pierwszego dnia, na rozgrzewkę było super, bo coś wiało. A drugiego, czyli w dzień zawodów totalna flauta. Machaliśmy sterem, żeby łódka się w ogóle poruszała. No, i 3 miejsce zajęliśmy :)

 
Dziewczyny a moze byc tak pisac normalną czcionką w sensie wilekosci i kolory:sorry2::cool2:? bo jak tak kolorowo i takie wielkie litery to sie w glowie kołuje....::shocked2:sorry2:
 
img142.gif
Komu Ch
 
SILKA piszesz,że sie martwisz to się odezwę. Nie piszę, bo zwyczajnie brak mi czasu, podczytuję, ale tez nie zawsze zdażę nadrobić zległości. Mam teraz goracy okres w pracy i nie widac końca jego.
Tydzień temu byłam na usg, wyszło,ze maleństwo troeszkę wieksze, o prawie tydzień i termin mi sie przesunął na koniec marca - 1 kwietnia. Poza tym piszecie strasznie kolorowo i cięzko wsa podczytywac dyskretnie w pracy, a w domu netu nie ma. Mdłości mi niby przeszły, ale zaczeły się od nowa, dzis myslałam,że umre, juz chciałam się zwolnić z pracy, bo nie dawałam rady, ale przeszło. Obiecuję raz na jakiś czas coś skrobnąc.Jeśli chodzi o Natalię to pisała tez na innym forum i od jakiegos czasu tam też się nie pokazuje.
 
reklama
Witam dziewczyny !!!
Ja mam stracha przed kolejna cesarka.
Samo OP to nie problem ale te przezycia przed i po .
Ze wzgledu na bobaska lekarze czekaja z narkoza do ostatniej chwili a to cale przygotowanie jest straszne.
Ludzie lataja wokolo jak mrowki ,jest zimno,tu cos wbijaja ,tam cos mierza, dezynfekcja , maluja po brzuchu , cewnik itd.......
Pamietam ze lzy mi same ze strachu lecialy a ekg to jak przed zawalem chyba mialam...
Jak sie obudzolam to moj maz juz siedzial kolo mnie z naszym maluszkiem.Faktycznie zapomnialam calkiem o bolu.To cudowne ,niezapomniane uczucie !!!
Niestety po cesarce tez trzeba jeszcze troszke pocierpiec.
pozostaje cewnik ,kroplowka itp.
Mnie na szczescie rana po cieciu goi sie bardzo szybko ale to nic przyjemnego. Przez pierwsze pare dni kazdy ruch sprawia bol. Kazdego kto mnie odwiedzal prosilam o powage bo smiejac sie myslalam ze mi wszystko popeka ;)
Tutaj w Niemczech duzo kobiet na wlasne zyczenie rodzi poprzez cesarskie ciecie.
Ja zaluje ze nie mam mozliwosci normalnego porodu.

Ale dziewczyny jedno jest pewne ,czy po cesarce czy po normalnym porodzie te malutkie, delikatnie otwarte ,patrzace na nas oczka sa warte tych wszystkich cierpien:happy:
 
Do góry