reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

Silka wiem ze to moze byc za pozno ale ja jestem w tej chorej sytuacji ze nie ma mnie w Polsce a oni w anglii maja inny tok myslenia:wściekła/y:, i niby mam robic to wszystko ale dopiero w 15 tc:szok:, ale mam tu polksa pania gin takze mysle ze bedzie dobrze:-)

madzik WITAJ:-)


Samina ja Watford to kolo Londynu:-D


Lady ja tez sie caly czas pocieszam:-D


nika grzeczna dziewczynka


goraca buziam cala reszte:-)
 
reklama
Mami2 to prawda kwiecien to idealna pora na przyjscie na swiat maluszka, słoneczko, ciepełko spacerki na świerzym powietrzu :happy: ja mam czasami tak, że rozmyślam sobie dużo i nie mogę się już doczekać kiedy go/ją wreszcie zobaczę, a czasami, z coraz szybszym upływem dni boję się coraz bardzo tego porodu i próbuje sobie go wyobrazić brrr... może niepotrzebnie!
Co do dolegliwości, to ja swoją ciąże znoszę naprawdę super, bo poza dziwnymi humorkami i ciągłym uczuciem senności nic mi nie dolegało i nie dolega. Współczuję niektórym biedulkom, które muszą sie zmagać z różnymi fuj, fuj nieprzyjemnościami, życzę szybkiego powrotu do formy, ale też widzę, że z upływem dni, tygodni jest coraz lepiej!!! :tak:

LadyLaila to prawda im więcej nas do ploteczek tym lepiej i ciekawiej i na dodatek kolorowiej!!

:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D


Chciałam jeszcze dodać, apropo tematu badania USG ja jak każda z nas chyba nie mogłam się już go doczekać, wczoraj z rana miałam wizytę i po prostu od piątku już nią żyłam a tu okazało się, że nic z tego, lekarka była zdziwiona, że w ogóle pytam o usg bo powiedziała, że ona pierwsze robi po 18 tygodniu!! no i nie wiem jestem w 13 tygodniu i jeszcze nie miałam takiego badania, niby jest wszystko w porzadku ale wolałabym wiedzieć to napewno !!! więc zapisałam się na przyszły czwartek !! Juhu juhu to musi być wspaniałe zobaczyć dzidzię po raz pierwszy boję się, że się spłaczę albo nie wiem co zrobię!

pozdrawiam
 
Z tym usg to każdy lekarz ma prawie inną teorie, mój raczej nie robi przed 12tc bo wcześniej bąbelek jest za mały i może ale nie muszą mu te fale zaszkodzić, wcześniejsze usg robi tylko w poważnych przypadkach.
Ale wiem też, że przed 12tc usg może pokazać błędny obraz ciąży.
Tak więc jeśli wiesz i masz pewność, że jest się u dobrego ginekologa, to raczej nie trzeba się obawiać.
Moją przyjaciółkę np. ostrzegł przed "wszystkimi dobrymi ludźmi i ich dobrymi radami" bo młode matki bardzo ławo wprowadzić w stan lęków, obaw itp.
Moja przyjaciółka (ma termin na styczeń) część ciąży przechodziła latem jak wiadomo w okresie dobrego dostępu do warzyw, owoców itp. i witamin od lekarza nie dostała, miała tylko polecenie łykania folika, no i się pojawiły mądre "starsze panie" z wielkim oburzeniem czemu nie ma łykać witamin itp. teraz z racji okresu przesilenia itp. dopasował jej witaminy.
A z racji tego, że ja początek ciąży przechodzę w jesieni też dostałam witaminy.





 
:-)Witam wszystkie kwietniowe mamusie:-)
Juz dawno sledze to forum ale jakos nie moglam sie pozbierac zeby cos napisac.
Rowniez oczekuje na mojego maluszka.
Mam termin porodu na 29 kwietnia.
Mieszkam w Niemczerch i ciesze sie ze mam mozliwosc porozmawiania z kims po Polsku .
To juz moja 3 - cia ciaza.
Mam dwoch kochanych chlopcow :
Oliwera - 8 lat i Alexandra - 4 latka
Teraz twardo licze na dziewczynke no ale ...... zobaczymy .
 
Madzik26, rowniez serdecznie witam i gratuluje!

Mami2, przeszlam to samo z brzuszkiem, wiec niczym sie nie martw.

LadyLajla, ale porod...tyle wrazen, podekscytowalam sie samym czytaniem, a co dopiero przezyc to na zywo...

Masiek, masz racje, "dobre" rady lepiej czasem zignorowac, niektorzy plota same glupoty i moga nas tylko wpedzic w niepotrzebny niepokoj.

A teraz moje kochane, napisze jak bylo na USG.
Mam dobre i zle wiesci...:eek:
Ktore chcecie pierwsze?:baffled:
Dobre?
Ok.
Moja Kryszynka ma prawie 7.6 cm, dwie raczki, dwie nozki, serduszko w normie i
niskie ryzyko wystapienia Zespolu Downa (1:3969):-):-):-):-)
Jest przesliczna i przede wszystkim zdrowa!!!:-):-):-):-)
Kamien spadl mi z serca, jestem taka szczesliwa!:-):-):-):-)
Natomiast, zle wiesci to fakt, ze mozecie nas tu juz nie chciec...:-:)-:)-:)-(
Dostalismy nowy termin porodu i nie jestesmy juz Kwietnioweczkami-
-29marca.:szok::szok::szok::szok::szok:
I co teraz?
Wszystkie was mocno sciskam!!!
 
Samina powiedz mi w ktorym tyg jestes i gdzie robilas USG normalnie w szpitalu czy prywatnie, bo ja juz chyba zaczynam sie denerwowac i nie wiem co robic:wściekła/y::no::-(
 
reklama
Do góry