reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

reklama
Juz jestem, mialam problem z internetem od wczoraj wieczora.
Silka, nie moglam sie doczekac wiesci od Ciebie.
Tak bardzo sie ciesze!:-):-):-)

Napisze troche wiecej jutro, troche sie denerwuje przed Usg
i nie moge sie skoncentrowac.
Pozdrawiam wszystkie Kobietki i Malenstwa.
 
Czesc jestem i ja :-) Ostatnio trochę mniej bo mam sporo pracy i mniej czasu zeby zajrzeć.

Niestety dopadł mnie ból gardła :-( .Wspieram sie póki co naturalnymi metodami i troszke tantum verde bo praktycznie w nocy spać nie moge. A najgorsze, ze nie bardzo moge isc na zwolnienie do końca tego tygodnia.

Ja na usg 5 X wiec za tydzień i dwa dni:cool2:. Tez sie nie moge doczekac i tez się boję :sorry2:
 
Witam !! Mam pytanie czy można się przyłączyć do Was Kwietnióweczki ?
Ja będę miała dzidizusia także w kwietniu, dokładnie jeszcze nie wiem kiedy tyle wiem, że na początku !!!!!!!!!! :laugh2:

A to jest moja pierwsza ciąża, więc jeszcze wszystko jest dla mnie nowe a czasem dziwne...
cieszę się, że znalazłam to forum, poczytałam sobie trochę i widzę jaka panuje fajna i ciepła atmosfera :)

pozdrawiam Was wszystkie
 
Oj jak tu dawno nie zaglądałam.Widzę,że niektórym z was mdłości mijają u mnie 11tyg. i jeszcze mnie męczy do tego okropny brak apetytu i brak smaku.Przed ciążą uwielbiałam słodkie a teraz odwrotnie pozdrawiam wszystkie dziewczyny.
 
Witaj wśród nas madzik26 !!
Gratulacje dla przyszłej mamusi :-) Prawda, że mamy idealny termin ? :-D Kwiecień, zaraz maj, cieplutko, pachnąco, mmmmm
A to, że ciąża dla kobiety jest cudownym czasem, to chyba jakiś facet wymyślił.... Gdyby nie dolegliwości, to pewnie, że byłoby cudownie...

Pozdrawiam Ciebie i Twoją fasolkę :-)
 
Cześć Dziewczyny!
Nie było mnie parę dobrych dni. Ale przy tak pięknej pogodzie ciężko usiedzieć w domu :-)
U mnie chyba ok. Jutro mam wizytę i zaraz pewnie usg (nie mogę oczywiście się doczekać). Brzucholek rośnie, a ja mam dziwne duszności. Ciężko mi się oddycha, serce stuka szybko i bardzo odczuwalnie. I dopadły mnie zawroty głowy, nie tylko kiedy za szybko wstanę. Kłucia w dole brzucha ostatnio też się nasiliły, ale tym to akurat się nie martwię. Podejrzewam, że mogę mieć coś z ciśnieniem, ale dowiem się jutro.
Apetyt wielki, ale przytyłam przez 1,5 m-ca trochę ponad 0,5kg. Czyli chyba w normie.
I jeszcze odczuwam coś, co pamiętam z pierwszej ciąży - tak jakby twardnienie brzucha. Początek 3 m-ca to by było zdecydowanie za szybko. Jutro pewnie rozwieję swoje niepokoje.

Pozdrawiam Wasze brzucholki-fasolki !!
 
reklama
Dzień dobry z rana:-)
Też zazdroszczę Silce, że już wie jak tam jej bąbelek. My czekamy do 20pażdziernika. Ostatnio nie miałam usg bo za wcześnie.
LadyLajla siedzę w domu bo muszę nie powinnam chyba narzekać ale to się robi nudne. Co jakiś czas wyjdę na spacer z psem, pokrzątam się po domu, posiedzę przy komputerze i śpię. Mało ciekawe życie, zaczynam tęsknić za pracą. Czasem jak się rano budzę i zanim przypomnę sobie dlaczego budzik nie dzwonił;-) się zdenerwuję, że zaspałam:baffled: Nawet brakuje mi porannego rytuału czyli zaraz po przyjściu do biura odwiedziny w pokoju szefa. Zawsze tego nie lubiłam, a teraz mi tego brakuje:eek:
No ale skoro bąbel ważny, to bez dyskusji siedzę i ...... coś wymyślam:happy:madzik26 witam:tak:
 
Do góry