reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

LENE witaj....ja w sumie mało wiem o tym znieczuleniu.....także też za bardzo nie pomogę....ja też ostatnio jadłam troche dużo słodyczy ale teraz to chyba zrezygnuję bo mam mdłości:baffled::baffled::baffled::baffled:

SILA ja też mam takie brązowe że szok i powiem ci że mi też piersi ściemniały...mam na nich brązowe plamy jakbym nie równo się samoopalaczem posmarowała....brr....brzydko wygląda....
 
reklama
LENE z tego co sie orientuje to większości szpitali sie płaci za to znieczulenie moja kumpela dała 700 zł aż ale my jesteśmy za bardzo spłukani i nie stać mnie....trza będzię się drzeć i męczyć:-):-):-)


MASIU dobrrrrry...jak Leoś????Jak samopoczuice?????
 
Haaaaaaaaalooooooooooooo!
No gdzie jesteście że Was nie ma?????????? I co ja mam czytać z rana? Rodzicie czy co? Tylko ja z Iwonką zostaniemy na placu boju?:szok: Iwonka co robimy, żeby wygonić te nasze brzdące na zewnątrz? Ja wczoraj zrobiłam 2 długie spacery z bestią, sprzątałam chałupę, podłogi itp.. Chyba przystapię do ostatecznej metody : mycie okien! Ale skurczyka nie mam nawet malutkiego. Tylko mi coś rzyganie wróciło niestety.
Jejku jak patrzę na słodkie forumowe dzidziulki to aż się łezka w oku kręci. Tak juz bym chciała mieć Małego przy sobie i widzieć że wszystko jest w porządku, że jest zdrowy i bezpieczny.

No widzę że tu już kilka postów naprodukowałyście w czasie kiedy ja pisałam. Dobrze że się pobudziłyście lasencje!

Mycie okien:sorry2: tylko uwazaj bo ja ostatnio zaszalalam i oprocz bolu brzucha ( bo kobieta w ciazy nie powinna dlugo trzymac rac w gorze, bo sie wiazadla te od macicy naciagaja:baffled:) nic sie nie dzialo, takze szalej ale ostroznie:tak:

LADY z tą opryszczka zapytaj sie swej lekarki chyba jutro idziesz co??????może cos ci doradzi....

Sila w ten piątek e to spoko no właśnie tylko czy oni tak od razu czy będą czekac np dwa dni czy jak....mi ginka rzekła,że jak mnie nie pyknie to mam zgłosić się na czczo o 10.00 boże tak od razu z grubej rury:-):-):-) no ja to mam póki co czas na rozważanie może księciu zdecyduje się na wyjście ma czas....Sila mi z cyców woda leci weź jaks pomyłka w naturze.....

Ja to bym na siare stawiala:tak: a nie na wode:-D

A urosły Wam piersi? Bo ja mam wrażenie że mi za bardzo nie urosły i ciągle decha jestem. Tylko sutki się znacznie powiekszyły a zawsze takie maciupkie guziczki miałam. I mleko mi tez czasem wycieka takie kremowe , lepkie.

Mi to się jutrzejsza data bardziej podoba, jakoś lubie cyfre 9. Za to za 8 nie przepadam.

Kachurku Ty sie nie martw jak Ci wywala to nie bedziesz wiedziala za ktory lapac najpierw:-D;-), i nie sugeruj sie tym ze nie masz i nie bedziesz karmic-glupota:tak:, mozna wiem po sobie:tak:
A co do daty fajna:tak:pewnie, moj pierdorodny ma wlasnie jutro urodzinki i nie chcialabym mu brata powic w prezencie:-D:-D



No i dzien dobry wszystkim

A co do mnie glowa dziwnie nie przechodzi:baffled:, moze i cos w tym jest, z tym przed porodem, jedynie dobre tyle ze czop mi schodzi ale czysciutki takze jeszcze 2 tyg i urodze:-D:-D:-D

Iwonka Asia Wy to przynajmniej skurczyki macie:sorry2:

Ada a Ty co;-)- rodzic

Sila to fakt jak nie czas to niczym tych diabelkow nie wygonisz:rofl2:
Lene, Lady, Masiu hejka

Ide na miasto polaze, pomecze moze a noz cos sie ruszy:baffled:
Odezwe sie wieczorkiem, i rodzcie juz nooooo:zawstydzona/y: (tego Wam zycze na dzisiaj:laugh2:)
 
RENIU dzień dobry.....

ja i rodzenie to dwie odmienne sprawy teraz...u mnie wczoraj skurczyki dzis cisza ani czopa ani nic ale spoko jakoś sie trzymam póki co....:-):-):-) jeszcze depresji dużej nie mam na razie.....
 
Ada depresja powiadasz:sorry2:, ja tez juz nie mam zaczelam sie godzic z mysla ze majowka zostane, przynajmniej mi lepiej, a jak urodze wczesniej to bedzie "mile" zaskoczenie:-D:-D:-D
 
RENIU depresję to ja będę miec za 9 dni na razie maleństwo ma czas ale za 9 dni to zaczne schizować......:-):-):-):-):-) :-)
 
Z tą opłatą za znieczulenie to są niezłe przekręty. Ja dzwoniłam po szpitalach w olsztynie to zzo jest wszędzie za darmo. A poczytałam trochę jak to wyglada ze strony nfz. Więc nfz płaci 300zł za zzo - procedura jest określona jako znieczulenie porodu ze wskazań medycznych. I to zależy czy szpital uznaje ból porodowy jako wskazanie medyczne????!!!!!!! Poza tym były oczywiście jakieś niezłe przekrety z tym znieczuleniem, np w poznaniu. Wykonywano tylko 1% zzo do porodów naturalnych a do nfz zgłaszano że znieczulane było 96% pacjentek. A to dlatego że nfz jasno nie sprecyzował co oznacza znieczulenie do porodu, więc szpital wyciągał kaskę rzędu 300 zł. za np. znieczulenie krocza do szycia które kosztuje nie więcej niż 5 zł. Na poczatku tego roku nfz w poznaniu uscislił co to znaczy znieczulenie do porodu. A to już zalezy od szpitala i umowy z anestezjologiem za jaka kwote zgodzi się przyjść do porodu i zrobić znieczulenie.
No cóz statystyki dotyczace Poski nie sa zbyt chwalebne - tylko 1% kobiet rodzacych sn ma zzo.
 
reklama
Do góry