reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

reklama
lady troche bólu było;-)mój mąż mógłby cos na ten temat powiedzieć- całe rece ma podrapane przeze mnie:-D ale poszło błyskawicznie to fakt, synus zdrów a ja w coraz lepszej formie:tak:
teraz dziewczynki za was trzymam kciuki:-):-):-)
 
No ładnie, kobity, zostawiłam was na chwilkę, żeby mieszkanko odkurzyć a tu kolejne się rozdwajają :))

Super wieści, nareszcie się Kasia doczekała na swojego synusia! Pewnie będzie tak jak piszesz Lady, że sama niebawem nam tu napisze co i jak bo kiedyś mówiła, że tam krótko trzymają po porodzie. Zresztą jak jej nie puszczą to pewnie ucieknie stęskniona za Wami :))

Jolcia - miałaś fantastyczny poród! Wyślij nam troszkę fluidów przez neta, może się pozarażamy :)
A jak było z Twoim synkiem 8-letnim? Też taki pikuś?
 
Kasiu gratulacje! :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
Jolciu gratulacje!:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
Ale macie fajnie że już Wasze pociechy są przy Was. Jolcia no to miałaś ekspresowy poród. Tylko zazdrościć!
 
No Kachurek, nareszcie z norki wyszłaś :angry: Ładnie nas tam w niepewności trzymać tyle dni??? Myśmy już tu obstawiały zakłady, że masz przy sobie IWA :)) A tu figa widzę? :))
 
lady troche bólu było;-)mój mąż mógłby cos na ten temat powiedzieć- całe rece ma podrapane przeze mnie:-D ale poszło błyskawicznie to fakt, synus zdrów a ja w coraz lepszej formie:tak:
teraz dziewczynki za was trzymam kciuki:-):-):-)

Dzieki Jolcia!!!


Kachurku o nie a Ty co sobie myslisz ze mozna tak wakcje od Nas sobie robic???? dawaj czesciej znaki zycia a nie opuscilas sie troszke......!!!!:-)
 
Jakoś siły nie mam pisać. Ale jak Synek się urodzi to od razu dam znać. Chociaż na razie się nie spieszy a mamusia powoli nerwicy dostaje, bo zaczęli wydzwaniać do mnie ludziska mówiąc jeszcze nie urodziłaś!? I jeszcze mnie moja mama wczoraj wkurzyła z dobrymi radami swoich koleżanek. Że czemu nie mam położnej załatwionej, czemu to , czemu tamto, bo koleżanki to mówiły że ... a tak w ogóle to żebym urodziła bo ona jest zmęczona moją ciążą!!!!!! No tak się wkurzyłam wczoraj. Już nie odbieram telefonów do porodu.
 
no nie jazda na maksa:-):-) teraz to już siedzę i ryczę:-D

Kasiu ogromne gratulacje!!!! Wszystkiego najlepszego dla Maksia:-):-):-):-):-)
 
Heh, zmęczona Twoją ciążą? - pocieszna :))

Rozumiem Cię Kachurku kochany, ale wytrzymaj jeszcze ciutek, teraz to już z górki się toczymy wszystkie i jak widzisz sypią się kwietniówki jak ulęgałki :) A że masz chłopca to pewnie nie będzie zwlekał, te nasze dziewuszki to leniwe są raczej.

A u mnie to samo - co chwilkę jakieś smsy, telefony, chwilkę mnie nie ma na gg i już kupa pytań: czy to już? :) Ale to słodkie, taka troska i ciekawość.
Sama widzisz, nie pokazywałaś się jakiś czas i my też tu z ciekawości konałyśmy :)
 
reklama
wpadłam się pochwalić a tu takie wieści.
Była pani pediatra Leoś dobił do wagi z dnia urodzenia a i nawet waży więcej bo całe 2700g :-) rośnie mi zdrowo. A i werandowanie zostało poparte możemy dzikusa nawet na 15minut wystawiać. Jak zacznie krzyczeć pobujać i przeczekać złość. Ha dobrze tak radzić a jak to się niesie jak Leo zaczyna wydzieranie:-)
 
Do góry