reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

Lady - ja będę mocno trzymać kciuki, ale obiecaj dbać o siebie i swoje Maleństwo, nie szalej i nie stresuj się (ale mi łatwo mówić).
 
reklama
..... nie no jutro sie wszystko dowiem tazke trzymajcie kciuki bym zlych rzeczy sie nie dowiedziala...albo inaczej by ich nie bylo!!!!!
Aluniawszystkie tu bedziemy trzymać kciuki i nic sie nie martw bo musi byc dobrze:tak::tak::tak: przeciez nie ma innej opcji:-p:zawstydzona/y:;-):-)
...Hej Majeczko :) dobrze, że się zleciałyście na wieczorny sabat bo czuję się troszkę samotna :)
no to Izunia prosze sie juz nieczuc samotna, bo na szczescie jest nas tu troche:-p;-):tak::-)
 
MAju to mnie pocieszyłaś że ci się obniżył w 34 tygodniu bo się martwiłam tym trochę....ale teraz będę spokojniejsza martwią mnie jedynie te zawroty głowy i mdłości i jadłowstręt i łapy mi sie trzęsą ach ta końcówka jest najgorsza....za to mój syn dziś skacze co mnie jedyne cieszy.....

IZUNIA musze podejsć do apteki i do jednego sklepu w sumie więc się nie nachodzę.....
 
Acha i ALUNIA trzymam kciuki żeby było ok:-):-):-) sory,że nie odpisuje każdej z osobna ale nie mam siły zbytnio załatwiam te papiery związane z kredytem i juz mi sie w głowie miesz od wszytskiego.....:baffled:
 
Lady, nie martw się, napewno wszystko będzie dobrze, poza tym w szpitalach nie ma miejsc :-D, tylko uważaj na siebie i stosuj się do zaleceń lekarki, no i koniecznie ścisła dieta.

Masek- komplecik superaśny, ja dzisiaj przekładałam swoją bieliznę do nowej komody, bo moją zajmą ciuszki szkrabka (komodę dokupiliśmy identyczną jak ta stara - bo do kompletu mebli) i całą sexi bieliznę wkładałam do pudełka i powiem szczerze, że jakoś nie potrafię sobie wyobrazić siebie w niej - mam wrażenie, że już zawsze będę takim słoniem a mam 10 kg na +.
 
No ładne rzeczy, najpierw mówię, że mi samotnie a jak się dla mnie zlatujecie to ja sobie idę czytać o ciąży w 36 tygodniu i dalej :)
Ale jestem spragniona każdej informacji, chciałabym wszystko wiedzieć, żeby mieć świadomość czego się spodziewać. Ale to się tak nie da.
Pobożne życzenia też nie na wiele się zdadzą :) A życzyłabym sobie mieć drugi poród taki jak drugi poród mojej mamy. Najpierw miała lekkie skurcze, ale oglądała Bonanzę i chciała obejrzeć do końca. No i jak się skończyło to poszli z tatą pieszo do szpitala spacerkiem. No i mama weszła do izby przyjęć i mówi rodzę, położne nawet nie miały czasu kawy wypić, kilka skurczów i mój brat był już w jej ramionach. Najfajniejsze było że niezły był z niego klocek - ponad 4 kg. Mam nadzieję, że pocieszyłam ciut mamy, które spodziewają się dużych dzieciątek :)
 
Iza ja i kusicielstwo ?:-p coś w tym może i jest, jakoś się czasem nie mogę przed małżem powstrzymać :-p ja nie wiem jak wy z sexem ale ja to jeszcze jakoś ale daje rade :cool2: i że jeszcze pociągam tego mojego, dziś z rana to juz wogóle hihih :zawstydzona/y: bo ja w nowym domciu jeszcze firanek nie mam a ten się uparł żeby przy oknie :zawstydzona/y::-D:-D:-D na szczęście skurczyków żadnych nie mam :-p
Ada ja też czasem mam jakieś lekkie zawroty i mdłości :baffled: ale najczęściej to takie gwiazdeczki jak w bajkach mi nad główką lataja :sorry2:
Maja ja to tam od początku ciąży siedzę rozrakiem bo od zawsze mam brzusio niziutko :dry: zawsze mi się mała wbijała nisko, w 24 tyg to ginka musiała prawie mi zjechać do dzyndzelka żeby główkę zobaczyć :baffled: niewygodne to było jak cholera, ale teraz mała ma większą główkę więc jakoś ciut wyżej ją trzyma :sorry2:
 
Dzieki Izunia :) nie no dzis pierwszy raz nic nie robilam.... zobaczymy jak dlugo pociagne tak?

Adus bidulo uwazaj T tam na siebie i moze sama nie chodz nigdzie bo zaslabniesz i bedzie...a zakupki to moze z mezem albo internetowo?
 
MAju to mnie pocieszyłaś że ci się obniżył w 34 tygodniu bo się martwiłam tym trochę....ale teraz będę spokojniejsza martwią mnie jedynie te zawroty głowy i mdłości i jadłowstręt i łapy mi sie trzęsą ach ta końcówka jest najgorsza....za to mój syn dziś skacze co mnie jedyne cieszy.....
wiesz co Adunia moze te raczk ci sie trzęsą z głodu:confused: bo ja jakmam niski poziom cukru to mi sie ręce zaczynają trząść i robie sie "jak z gumy".... to moze podejdz albo zadzwoń do ginki i powiedzjej o tych zawrotach głowy bo mi sie wydaje ze to wszystko z głodu - czyli przez te mdłości no ale ja lekarzem nie jestem:sorry2:

...załatwiam te papiery związane z kredytem i juz mi sie w głowie miesz od wszytskiego.....:baffled:
oj ty nasze biedactwo jeszcze ten kredyt nieszczęsny masz na głowie....:-(

...całą sexi bieliznę wkładałam do pudełka i powiem szczerze, że jakoś nie potrafię sobie wyobrazić siebie w niej - mam wrażenie, że już zawsze będę takim słoniem a mam 10 kg na +.
he he ja to wogóle zapomniałam ze taka istnieje bo ja mam 22kg+:zawstydzona/y::zawstydzona/y::sorry2::dry::nerd: na mnie to juz rozmiaru takiej sexi nie bedzie:baffled::angry::wściekła/y::no:
 
reklama
No dobra, widzę, że muszę coś sprostować Iwonko - ja o jedzeniu mówiłam i do trafiania do serca przez żołądek :)) Widać co komu chodzi po główce hehe. Ale to zdrowy i prawidłowy objaw :) Tak trzymać :)
 
Do góry