reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietnióweczki 2008

Tomka dawno Cię tu nie widziałam :) to fajnie ze palenie poszło na bok pozytywnie naqpewno wpłynie to na Twoje maleństwo,,,,:)
Silka.... no fakt zakrecona jestem od wczoraj haha.....

Masiek macie racje w koncu to mi ma sie podobac...

a teraz mykam bo obiadu nie ma.....") milego dnia :)
 
reklama
Widziałyście co mi przyczepili :szok: to przez was. Teraz muszę siedzieć i pilnować naszych kwietniówek i ich spraw:rofl2: mam nadzieję, że mi pomożecie jak by co.
Mówiłam, że czasem jestem zielona ale się uparłyście to macie:-D:wink:
 
oki babeczki dzieciaczki:-D zmykam
jadą po mnie.
Z jakieś trzy dni może mnie nie być.
Choć ponoć mają tam neta zobaczymy.
Do zobaczenia.
Buziaki

p.s Silka no ja tez za nie długo będę mieć to samo nazwisko co mój Wojtuś i Leoś, z tego co wiem to chyba 16sierpnia w urzędzie dadzą mi prawo do tego nazwiska.
 
Eh dziewczyny, to przywilej ludzi ....zawsze gadali i beda gadac
ja bym to cieplym moczem ze tak sie brzydko wyraze:-D:-D:-D
LADY grunt ze sie tobie podoba
 
odpoczywac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ja też mykam jade do rodziców w odwiedzinki co prawda jestem u nich co tydzien ale sie steswkniłam za plotkami ploteczkami.,,, nie wspomne ze wisze im co 2 dzien na słuchawce hahahahah:) lece buzka :)
 
Ostatnia edycja:
no prosze to ja tu wpadam z jezorem na wierzchu a tu nikt na mnie nie czeka:-D;-)

Lady to Wasze dziecko :-), popatrz na imionka moich dzieci, czy Ty myslisz ze ludzie byli zachwyceni, a teraz ja wiem ze to byl bardzo dobry wybor i nie wyobrazam se inaczej:-), no my teraz tez walczymy z imieniem;-) ale o tym za chwile....

masiek udanego wyjazdu:tak:- a tak w ogole to gdzie Ty sie wybierasz?:-)
madziujka to Ty sie musialas strachu najesc:no:, najwazniejsze ze juz jest ok

sol powodzenia na tej uczelni, i oby do przodu:tak:
Kasienko juz jestem kochana
buzka dla Tych pominietych:cool2:

No a teraz krotka relacja:-)
Bylismy u pani doktor. Dzidzia jest zdrowa wazy "az" 750g, bardzo ruchliwe to moje dziecie:-D, no ja tez sie trzymam, Pani doktor powiedziala ze jak z moja historia poloznicza to jest super, ale mam na siebie uwazac, duzo lezec bo szyjka jest juz mieciutka:-), przytylam PRAWIE 8kg , a co do plci...
no jak myslicie???:-D
admiral z dwoma granatami:-D:-D

Takze zaraz zazalenei do Silki skladam bo tej jej kuli sie chyba gwarancja skonczyla:-D:-D, ale sie ciesze bo w koncu wiem, myslalam ze gorzej bedzie:-D, chopaki wniebowziete tylko ze teraz o imie walczymy:-D, ale moze tu my kobiety wygramy:-D
dam znac co wybralismy:-)
wpadne wieczorkiem, bo jedziemy do znajomych, bo tata chce syna opic:cool2:
Buzka
 
reklama
Do góry