reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

Hej kochane!!!
Coś tu ostatnio mało nas.Ja 45 minut wybieram sie na wizytę mam lekkiego stresa no ale cóż...najważniejsze,żeby było z dzidzia ok i niemogę się doczekać usg....
 
reklama
Ada
daj znać jak wrócisz od lekarza co i jak :-):-):-)

Czarnulka
no ja mam bardziej przeczucia na dziewczynkę..zobaczymy jak to będzie :-):-):-)
Pozdrawiam wszystkie panie :blink::blink::blink:

Miłego weekendu:happy2:
 
zazdroszczę tym które juz czują ruchy...
ja niestety jescze nie, ale podobno jest jeszcze czas :)

zrobiłam kontrolne badania w laboratorium,
chyba musze więcej jeść bo minimalna anemia mi wychodzi,
ale to jeszcze lekarz mi musi potwierdzić...idę w poniedziałek popołudniu do nowego
we wrocku teraz, bo dotąd w rzeszowie chodziłam...

a na 14 grudnia umówiliśmy się prywatnie na usg połówkowe...
strasznie sie boje, bo nie miałam w 11 tygodniu usg więc teraz się okaże czy jakaś wada nad maleństwem nie wisi... no i płec może poznamy...
 
Witajcie:-)

Przepraszam, że się nie odzywam, ale mamy popsuty komputer i nie mam dostępu do netu. W poniedziałek jż prawdopodobnie będzie napraiony, to nadobię zalgłości:-) bo stęsknilam się za Wami. U Nas wszystko dobrze:tak: teraz piszę od mamy.

Buźki!
 
renata d
wiesz różnie z tymi ruchami jest... ja w pierwszej ciązy poczułam że mi coś bąbelkuje w brzusiu ok 20 tygodnia, teraz w 2giej wcześniej bo już w 17tym... ale niektóre moje koleżanki czyły ruchy z pierwsządzidzą ok 23 a nawet 25 tygodnia..także spokojnie i Ty poczujesz :-) Pozdrawiam
Życzę miłego weekendu wszystkim i już zmykam,papapapapap
 
Witam pisze do was, czy to normalne, ze ruchy czuje tylko na dole? ( wczesniej tak nie mialam, chyba albo nie pamietam) Czy ktoras z naszych mam tak ma?Czytalam o znieczuleniu zewatrzoponowym, nigdy nie mialam zadnego znieczulenia i chyba tym razem sie zdecyduje. Milej nocki bez koszmarow:wściekła/y:
 
Witajcie

Silka usprawiedliwiona:-)

Lady a ty nie zaczynaj znowu z tymi pierogami;-)

katja na razie tak, ja tez czuje tylko na dole, dopiero pozniej jak dzidzius urosnie to bedzie po zeberkach nawalal:-D:-)

ada daj znac jak po wizycie


No ja bylam dzisiaj na usg i nic sie nie dowidzialam bo tu nie chca mowic:wściekła/y: takze dowiem sie kto tam siedzi dopiero jak pojde do mojej pani gin.:-(, ale poczekam, poza tym dzidzius jest zdrowy ale nie lubi sie fotografowac:-D bo co chwile sie odwracal i machal piesciami:-D, ale jest sliczny/a

buziam i udanego weekendu jakbym sie nie odezwala
 
Siedzę sobie w domu w ten andrzejkowy wieczór a mój mąż poszedł się bawić do knajpy ze znajomymi. Mnie nie chciał zabrać bo niby mam nie wdychać dymu z papierosów, ale to chyba wymówka!;-) Wcześniej mnie zabrał do restauracji na obiadek i odwiózł do domu. No więc teraz siedzę w pełnym makijażu w łóżku i odświeżam kwietniówki a tu puchy! Chyba się uzależniłam od tego forum!
 
KACHUREK nie tylko ty sie uzależniłaś od tego forum ja też w domku siedzę i klepie w klawiaturę...
Byłam dziś u pana doktora i dzidzia duża rośnie prawidłowo się rozwija ja zaczynam 21 tydzień a dzidzia ma wg usg 22 tygodnie... serduszko pika 140/minutę taka piękna ta moja dzidzia wierzgała się machała rączkami normalnie taka piękna rączka pokazywał mi kręgosłup boże cały czas jestem w szoku normalnie nie mogę tak było widać ją dokładnie ale odwróciła się dupcią i za cholerę nie chciała pokazać czy jest chłopczykiem czy dziewczynką... więc nie wiem kiedy następne usg bo wizyta za miesiąc....
Ale tak ogólnie to moja dzidzia wierzga w brzuszku jak szalona ostatnio aż jestem w szoku taki temperament ma:tak::-)

SILA to super że się odezwałaś bo się martwiłam ale jestem już spokojna:tak:;-)
 
reklama
Toz to dzisiaj andrzejki:szok: a ja na smierc zapomnialam:-(, ale sie ze mnie wielka angielka zrobila;-):-:)no:

ada nie martw sie u mnie tez sie wypial i nawet jakbym chcial podpatrzec to tylko piescia grozil:-Di tez zyje w blogiej nieswiadomosci az do nastepnej wizyty

kachurek siedzisz sama bidulko, wykorzystaj chate i sie pobycz napewno ci nie zaszkodzi:tak:

teraz juz wiem dlaczego tu takie pustki-wszystkie kwitnioweczki sie bawia na imprezach i chleja te soczki;-)- udanej zabawy tym ktorzy sie bawia

madziujka a co z tym watkiem zamknietym? rezygnujemy czy to chwilowe zapomnienie?
 
Do góry