reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

Ada
no to niezle..ładna pogoda a my załatwione przez wirusy juz
mój mąż twierdzi że jestem jakaś dziwna bo to jeszcze nie"pora" na infekcje:-p
zdrowka Tobie i synkowi:tak:
 
reklama
dziwna:-Dto obie my dziwne....a właściwie większość dzwina,wszędzie smarkają:-Dmój dziś wymślił,żebym się na cały dzień położyła do łóżka i wyleżała ale nie wymyślił co mam w tym czasie zrobić z synkiem:rofl2:

My wróciliśmy z szybkich zakupów...A pogoda dopisuje...ciepło nawet tylko wiaterek wieje...

a co u reszty???
 
Witam:-)
Ja niedawno wróciłam z zakupów,gotuję zupkę a Patryś śpi.Już się dobrze czuje,ucho go przestało bolec za to mnie dzisiaj boli lewa połowa twarzy:-DCiekawe od czego:-) Patryk coś nie za dobrze spi w nocy,muszę wstawac po kilka razy do niego:eek:Kiedy on zacznie przesypiac całe noce:sorry:

Ada dobrze chociasz,że synek lepiej się czuje a dla ciebie zdróweczka.No niestety my czy zdrowe czy chore to na pełnych obrotach,żadnej ulgi;-)

Anekha tobie też zdrówka.Ja również miałam usuwaną nadżerkę i też mnie długo zalewało:eek:

Miłego dnia
 
witam
Ja u Was z przeziebieniami..my włąsnie zaliczamy wredny katar plus 6 zebów sie cisnie..jest błogo wrecz...:-(

Lene ja tez obwisła :-( ale co tam to było dla mnie najpiękniejsze 14 miesiecy i 14 dni cycolenia hihi

Rany ja chce juz wiosne....
 
MADZIU zdrówka dla Martynki dużo:happy: wiosna ach nie mów....jeszcze ta wstrętna zima przed nami:baffled:

AGUŚ jak zdróweczko u Ciebie u Niteczki??

ASIU dobrze,że Patrykowi przechodzi uszko....a wstajesz go karmić czy płacze...może mu ząbki wychodzą??

U nas ok...ja dalej prycham kicham:-Djak kot:-D Amiś lepiej....katar mniejszy....tylko charkoli jak dziadek:happy2:ale nie przeszkadza mu to w rozrabianiu:happy:

MIŁEGO DNIA:-)
 
hej laseczki:-)

ja sie tylko melduję bo brak czasu

nic nie poczytałam przyznaje się bez bicia :tak:

u nas w skrócie

Natan po kontroli ale nadal musi brać antybiotyk
ta infekcja go strasznie trzyma
obawiam się właśnie że zaraził się Alex :-(
bo zaczyna mi kaszleć

do tego od 4 dni jest straszna walka z kolkami
juz nie mam sił na noszenie małego
ręce odmawiają posłuszeństwa
sypiam po 3 godziny wiec w dzień potykam się o własne nogi :-(
zamówiłam ten niby świetny środek sab simplex z Niemiec bo była okazja bo znajomy właśnie tam jechał
Tyle dobrego o nim czytałam i słyszałam że jak mi mił to przywieźć to jucz się cieszyłam:-):tak:
chociaż wiedziałem że jest jakiś odsetek dzieci na które nie działa:-(
no ale po tym nieszczęśliwym szczepieniu gdzie Nati się złapał na 1 : 10000 myślałam że tu chociaż będzie dobrze :tak::tak:
no i powiem wam że takiej jazdy to jeszcze nie mieliśmy
myślałam że mi dziecko rozerwie
ani jednego bączka po tym :wściekła/y:
i jeszcze na dodatek zblokował sie mały z kupą
wiec możecie sobie wyobrazić jak płakał :-(
a ja bezradna :-(
postanowiłam że już nie kupię nic i od wczoraj jedziemy bez wspomagaczy
nic nie pomaga wiec nie ma co truć małego !!!!

jak na złość jak sie wali to sie wali wszystko :wściekła/y:
napewno o tym wiecie i też miłayście takie doświadczenia :-(
no i teraz myślałam że nas życie oszczędzi po tych przeżyciach z dziećmi ale nie !!!!! bo po co !!!!!
w sobotę okradli nam zakład :wściekła/y: a mieliśmy zakład nie ubezpieczony bo znajduje sie na terenie ze stróżem i psami oraz alarmem
no ale jak widać i takie zabezpieczenie nie przystopowały zapędów złodziei :wściekła/y::-(
policja rozkłada rece do dnia dziesiejszego nic nie zrobili
raczej nie mamy co liczyć na zwrot skradzionych fantów :-(wiec ok 10000tyś jesteśmy w plecy
mówie wam mam normalnie dość - dawno nie miałam takiego doła :-(

dobra to sobie pogadałam
już mi lepiej :tak:

jutro do was luknę po wizycie z dziećmi u lekarza ciekawe co powie :confused: mam nadzieję że to będa lepsze informacje :tak:

zdrówka dla potrzebujących
i miłęgo dnia laseczki :-)
 
WITAM PÓŹNĄ PORĄ.
Dziewczyny ,ja na pełnych obrotach,to już w piątek stresik jest ale nie duży.
Adaś zdrowy włazi wszędzie i dokucza strasznie ostatnio,chyba czuje moje zdenerwowanie.
Ostatnio pobił się z moim siostrzeńcem Emilkiem,podszedł do niego i go walnął,a Emil mu oddał,i zaczęli się tarmosić,dobrze że siostra zauważyła,bo Adaś chciał go ugryźć.Emilek popłakał się ,bo on taka malutka przylepa jest i rozżalony był strasznie,a ten mój gargamel stał i się uśmiechał pod nosem.Juz nie wiem co z nim czasami zrobić,on strasznie dokucza kuzynom.

Zdrówka wszystkim milusińskim,mniejszym i większym,a Wam laseczki cierpliwości.
BUZIAKI
 
Dzień Dobry:-)

U mnie pogoda zapowiada się ładna,od samego rana słoneczko świeci.Jedziemy popołudniu na wieś do rodzinki:-)

Ruda jejku strasznie mi przykro,bardzo wam współczuję:-(.Rzeczywiście ostatnio same problemy macie.:no:Jeśli was okradli pomimo tego,że macie dobrze chroniony zakład to może oni już to od dawna planowali.Mam nadzieję,że policja znajdzie tych złodziejaszków.Przedewszystkim zdrówka dla dzieciaczków życzę,żeby Alexowi w końcu te kolki ustąpiły.Głowa do góry;-)

Ada Patryk je nad ranem koło 4 lub 5 a wcześniej to się budzi jak mu smoczek wypadnie.Już dojrzewam do myśli o odstawieniu smoczka.Przebija mu się ostatnia trójka,to może faktycznie to przez to.

Iza nic się nie denerwuj,wszystko się uda wspaniale:tak:

Miłego dnia wszystkim:-)
 
Dzień dobry wszystkim:-)
co tam słychać u Was?

Ada
jak zdróweczko?

Madziujka
"obwisła"hehe...ja karmiłam króciutko ale po małej to moje też juz piekne nie są:-p
u nas też zębole idą więc daje mała czadu niezle

Ruda
oj ja miałam to samo z małą więc wiem jak się mozesz czuc..czasem szurałam nosem po podłodze ze zmęczenia...ale mineły koleczki jak mała weszła w 4ty miesiąc...niestety żadne preparaty u nas nie dawaly ulgi...:baffled:może u Was bedzie lepiej;-)

moja mała jeszcze smarczy ale już lepiej spi w nocy
mnie zatoki troszkę dopadło i łeb mi pęka ale dam radę.

młody miał test z czytania ostatnio i wypadł najlepiej ze wszystkich pierwszoklasitów:-)

buziolki dla wszystkich:happy::happy::happy:
 
reklama
hej laseczki:-)

my po lekarzu dzieciaki dostały syrop witaminki i coś tam do noska - nie jest najgorzej ale straszny ma ten kaszel Alex bo Natan troszkę lepiej się czuje niż młodszy brat :tak:

od wczoraj odstawiliśmy wszystko na kolkę i daję tylko herbatę koperkową i jak na razie odpukać mieliśmy tylko 3 ataki kolowe :tak:
dziwne to bo mały chory widać że się męczy a od rana miał humorek - może dlatego że sie wyspał :confused:

Aga gratki dla młodego - pewnie się bardzo cieszył
zdrówka dla was

Iwonka powiedz mi o tej dostawce czy nie jest to wywrotne jak z podjazdem pod krawężniki ???? jak się dziecku w tym siedzi i czy pasuje do każdego wózka ?? jakiej firmy masz ta dostawkę i ile płaciłaś ??? no i takie tam własne przemyślenia możesz dołożyć :-):tak:
co tam u was ????

Madziulka
nie martw się tym każda mama karmiąca nie ma czym się potem pochwalić :-D:-D:-D ja też mam naleśniki tak je nazywam :-):-):-):tak::tak::tak::tak:

buziaki dla reszty bo muszę uciekać :-)
 
Do góry