reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2025

Ja mam w domu parkę .. więc dla mnie najważniejsze jest, żeby dziecko było zdrowe.. no i oczywiście żebym dotrwała do kwietnia ☺️
A tak szczerze w głębi duszy chciałabym mieć drugiego syna .. ale intuicja podpowiada, że będzie dziewucha 👶 🤣. W razie co ciuchy mam różowe od siostry i dla chłopca po synku więc nie będzie problemu 🤣 . Mam nadzieję , że 3 października coś już będzie wiadomo .. Myśleliście już nad imionami ? Ja już mam kilka pomysłów 😝.
My w sumie za dużego wyboru w imionach nie mamy, jesteśmy wybredni. To co mieliśmy postanowione dłuuugo przed ciążą niestety już nam się odwidziało 😋 dla chłopca chyba tylko jesteśmy jednogłośni: Leon 😊 więc dobrze jakby był chłopiec 😋
 
reklama
My w sumie za dużego wyboru w imionach nie mamy, jesteśmy wybredni. To co mieliśmy postanowione dłuuugo przed ciążą niestety już nam się odwidziało 😋 dla chłopca chyba tylko jesteśmy jednogłośni: Leon 😊 więc dobrze jakby był chłopiec 😋
Piękne imię :) 💙 : Miłosz albo Kubuś 💓 : Wiktoria albo Zuzanna .
 
My w sumie za dużego wyboru w imionach nie mamy, jesteśmy wybredni. To co mieliśmy postanowione dłuuugo przed ciążą niestety już nam się odwidziało 😋 dla chłopca chyba tylko jesteśmy jednogłośni: Leon 😊 więc dobrze jakby był chłopiec 😋
u nas tak samo, jak chłopczyk to Leon🙈
A dla dziewczynki już mam wybrane od daawna, Maja😁
Nie mam preferencji żadnych co do płci ale czuję jakoś, że będzie dziewczynka, ciekawe czy się sprawdzi 😅
 
Dzień dobry wszystkim 😊
Czekam na krzywą cukrową - trzymajcie kciuki, żebym nie 🤮
Trzymam kciuki. Będzie dobrze. Nie dla każdego krzywa cukrowa jest trudna. Ja swoje krzywe wspominam bardzo dobrze. Chwila relaksu z książką. A wypicie glukozy dla mnie było jak słodki napój a nie miałam smakowej tylko zwykła 😂 Daj znać jak było?
 
Dziewczyny choroba chyba dopadła i mnie :/ całą noc tak bolała mnie glowa ( zatoki) , nie umiałam spać .. masakra . Nie wiem co mam zrobić , tak mnie boli . Wczoraj spałam już o 21 .
Dla chłopczyka chce Leon lub Ignacy
Dziewczynka Łucja lub Klara 🫣
 
reklama
My w sumie za dużego wyboru w imionach nie mamy, jesteśmy wybredni. To co mieliśmy postanowione dłuuugo przed ciążą niestety już nam się odwidziało 😋 dla chłopca chyba tylko jesteśmy jednogłośni: Leon 😊 więc dobrze jakby był chłopiec 😋
U nas też padła propozycja Leona ale mąż odrzucił.
Dziewczyny choroba chyba dopadła i mnie :/ całą noc tak bolała mnie glowa ( zatoki) , nie umiałam spać .. masakra . Nie wiem co mam zrobić , tak mnie boli . Wczoraj spałam już o 21 .
Dla chłopczyka chce Leon lub Ignacy
Dziewczynka Łucja lub Klara 🫣
Dużo zdrówka.
Ja tez zazdroszczę! Dzis mam zwykła wizytę z usg :)
Daj, znać po wizycie co tam słuchać u maluszka 😘
 
Do góry