reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2025

reklama
Hej, mnie tez choroba rozłożyła. Katar, ból gardła i gorączka. Dodatkowo ciążowe dolegliwości jak mdlosci i bol brzucha. W nocy nie mogę spać, kolejna noc cały czas się kręcę.. A u Was jak noce? Ja jestem w 9+5 i tak czekam do tego II trymestru, bo mam nadzieję, że wszystko przejdzie
U mnie dolegliwości minęły, jestem 11+3. Jedynie zostały lekko bolące piersi ale to nie jest to co było na początku. Też od wczoraj złapała mnie jakaś grypa, ból gardła i zatkane zatoki, najgorzej jest w nocy bo nie mogę aż przełknąć śliny. Na początek próbuje leczyć się naturalnymi sposobami, jaki syrop z czarnego bzu, dużo cytryny i imbiru, jak to nie pomoże to zacznę korzystać z rad koleżanek wyżej, kilka leków wymieniły więc będę musiała się zainspirować, dzięki kobitki! 🥰
 
Hej, mnie tez choroba rozłożyła. Katar, ból gardła i gorączka. Dodatkowo ciążowe dolegliwości jak mdlosci i bol brzucha. W nocy nie mogę spać, kolejna noc cały czas się kręcę.. A u Was jak noce? Ja jestem w 9+5 i tak czekam do tego II trymestru, bo mam nadzieję, że wszystko przejdzie
Jak byłąm chora to u mnie też najgorsze były noce, bo nie byłam w stanie spać 😔 Ogólnie bardzo ciężko to przeszłam, chyba właśnie przez ciążę. Więc trzymaj się i oby naturalne sposoby pomogły ❤️
Co do objawów typowo ciążowych to jestem 9+3, więc prawie jak Ty i na razie dosyć mocno mi dokuczają. Najgorsze są mdłości i ogólnie układ pokarmowy. Dokucza mi zgaga, czasem mam kłucia w brzuchu i mnie goni do toalety. Zastanawiam się czy nie poprosić o te tabletki Xonvea. Nawet mi je proponowano, ale wtedy stwierdziłam że ich nie potrzebuję, Tylko któraś z dziewczyn pisała, że robi się po nich bardzo senna. Jeżeli zrobię się jeszcze bardziej senna to nie będę chyba w stanie pracować. Więc jeszcze to rozważam.
 
Hej, mnie tez choroba rozłożyła. Katar, ból gardła i gorączka. Dodatkowo ciążowe dolegliwości jak mdlosci i bol brzucha. W nocy nie mogę spać, kolejna noc cały czas się kręcę.. A u Was jak noce? Ja jestem w 9+5 i tak czekam do tego II trymestru, bo mam nadzieję, że wszystko przejdzie
Ja calych nocy nie przesypiam od kiedy jestem w ciąży, śpię dobrze ale często się wybudzam i czasem nie śpię 1h albo i więcej..
 
U mnie w nocy 3 do 5 pobudek na siku. I zazwyczaj jedna kończy się czekaniem na sen. Budzę się teraz przed córka 🤦 6 rano i koniec już nie mogę spać. Za to wieczorem padam o 20.
 
u mnie też zaczął się etap wstawania na siku w nocy , później kręcę się z pół godziny żeby zasnąć . Masakra 😬 dzisiaj mam 11 tydzień ☺
 
Cześć 🙋‍♀️ jestem tu nowa (termin 5.04.25) ale widzę po ostatnich postach że wpisuje się w sezon doskonale 😅 też właśnie dopadło mnie jakieś choróbsko i próbuje się ratować domowymi sposobami… najgorsze, że od kilku tygodni mam straszne migreny, z którymi i tak sobie ledwo radzę a teraz jeszcze gardło 😪
 
reklama
Do góry