reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2025

reklama
Moja wizyta o 17.30 jutro i też już mam stresik. Ale u mnie zawsze wizyty to stres. Nie umiem tego pokonac

Trzymam kciuki dziewczyny za Wasze jutrzejsze wizyty 🥰 też mam zawsze stres, mija dopiero jak widzę na USG że jest wszystko dobrze....a do moje wizyty jeszcze tyle czasu 😐 w tygodniu idę zrobić te wszystkie badania krwi i moczu żeby w miarę świeże wyniki były przed wizytą
Ja też zanim wejdę do gabinetu i nim zobaczę maluszka to jestem zdenerwowana.
Też nie potrafię nic z tym zrobić.
Ciśnienie mi mierzą po wizycie bo przed wychodzi za wysokie.
 
Termin mam wg USG na 19-22.04.2025, wg kalkulatora internetowego to 17.04 ☺️☺️
Ogólnie czuję się dobrze, dziękuję ☺️ jedynie spać mi się chce niesamowicie 🙈 aż nie umiem sobie z tym poradzić 😩
Kolejną wizytę mam 30.09- miałabym 24.09 tak jak większość z Was, ale nie pasuje mi bo jeszcze pracuję… aczkolwiek przez to spanie nie wiem czy się nie dam namówić na l4, lekarka chciała mnie wysłać już wcześniej bo coś jej się nie podoba na usg ale obiecałam że będę uważała. Ale teraz przy pracy zmianowej jest mi coraz ciężej 🙈
No właśnie ja przez tą senność poszłam na l4, bo bałam się że zacznę zawalać.

A nie rozumiem tej awidnosci- igg igm tak, ale przy tej awidnosci nie widzę igm :-/
A awidnosc mam obliczona powyżej 0.8 A powyżej 0.25 już uznaje się za wysoką (tyle wg norm)

Dokładniej mam:
1726432200342.png
 
Ja też zanim wejdę do gabinetu i nim zobaczę maluszka to jestem zdenerwowana.
Też nie potrafię nic z tym zrobić.
Ciśnienie mi mierzą po wizycie bo przed wychodzi za wysokie.
U mnie z ciśnieniem jest problem. Teraz prowadzę dzienniczek żeby pokazać lekarzowi jakie ciśnienie mam w domu. Bo gabinet tak na mnie działa że nawet po wizycie mam dość wysokie. 10minut jazdy do domu i wraca do normy. A jak siedzę i czekam na mierzenie. To mogę siedzieć i siedzieć i nie chce spaść do normalnego poziomu 🤷
 
No właśnie ja przez tą senność poszłam na l4, bo bałam się że zacznę zawalać.

A nie rozumiem tej awidnosci- igg igm tak, ale przy tej awidnosci nie widzę igm :-/
A awidnosc mam obliczona powyżej 0.8 A powyżej 0.25 już uznaje się za wysoką (tyle wg norm)

Dokładniej mam:
Zobacz załącznik 1661412
Przy awidnosci bada się tylko igg, u Ciebie awidnosc jest wysoka co oznacza że dawno przechorowana, więc wszystko jest ok.
 
reklama
Do góry