reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2025

Hej , hej ! :)
Na kiedy masz termin ? Jak się czujesz ? ☺️
Termin mam wg USG na 19-22.04.2025, wg kalkulatora internetowego to 17.04 ☺️☺️
Ogólnie czuję się dobrze, dziękuję ☺️ jedynie spać mi się chce niesamowicie 🙈 aż nie umiem sobie z tym poradzić 😩
Kolejną wizytę mam 30.09- miałabym 24.09 tak jak większość z Was, ale nie pasuje mi bo jeszcze pracuję… aczkolwiek przez to spanie nie wiem czy się nie dam namówić na l4, lekarka chciała mnie wysłać już wcześniej bo coś jej się nie podoba na usg ale obiecałam że będę uważała. Ale teraz przy pracy zmianowej jest mi coraz ciężej 🙈
 
reklama
Właśnie przy igg reaktywnym podobno jest tak, że chorobę się już przechodziło, a przy reaktywnym igm że obecnie się choruje. Wiem, że ta choroba przebyta raz często jest uśpiona i może się odezwać znowu… tylko że ja właśnie to igm mam niejednoznaczne i to mnie martwi… podobno najgorzej pierwszy raz w ciąży zachorować, jak choroba się obudzi nie jest już tak groźna, ale nie jestem pewna właśnie. W piątek mam wizytę 😢
I jak po wizycie? Ja też miałam cmv w poprzedniej ciazy, gin kazała mi pobierać Awidność. Teraz też czekają mnie wszystkie te badania
 
I jak po wizycie? Ja też miałam cmv w poprzedniej ciazy, gin kazała mi pobierać Awidność. Teraz też czekają mnie wszystkie te badania
Wizytę mam w piątek, 20 września na 8:00, więc zobaczymy. I tak najbardziej boję się USG, bo chwilowo miałam mdłości, ale przeszły zupełnie. Tak jak bóle i ciągnięcie w podbrzuszu, więc bardzo się boję 😞 Teraz zostały tylko delikatnie powiększone piersi, zmęczenie i metaliczny posmak w ustach. Zwariuję do piątku 🤯

A jak skończyło się cmv w poprzedniej ciąży? Wszystko w porządku było?
 
Wizytę mam w piątek, 20 września na 8:00, więc zobaczymy. I tak najbardziej boję się USG, bo chwilowo miałam mdłości, ale przeszły zupełnie. Tak jak bóle i ciągnięcie w podbrzuszu, więc bardzo się boję 😞 Teraz zostały tylko delikatnie powiększone piersi, zmęczenie i metaliczny posmak w ustach. Zwariuję do piątku 🤯

A jak skończyło się cmv w poprzedniej ciąży? Wszystko w porządku było?
Tak, awidnosc była wysoka więc nie zachorowałam w ciąży, a po porodzie dostaliśmy z synem skierowanie na badanie cmv z moczu u niego - na szczęście wynik ujemny :) jest wszystko dobrze. Dali nam też inne skierowania, do okulisty czy audiologa żeby po kilku miesiącach skontrolować czy wszystko okej, na szczęście na kontrolach się skończyło. Tzn okulary i tak będzie nosił bo i ja i facet mamy wadę wzroku ale to już bez związku z cmv 👍☺️
 
A ja się znowu martwię czy to normalne , żebym cały czas czuła ten brzuch ( ciągnięcie ) czasem coś lekko mnie zakłuje ….
 
A ja się znowu martwię czy to normalne , żebym cały czas czuła ten brzuch ( ciągnięcie ) czasem coś lekko mnie zakłuje ….
Ja jak czułam takie ciągnięcie i ukłucia to sobie tłumaczyłam że wszystko się tam rozciąga i powiększa, bo potrzeba więcej miejsca 😄 teraz zaś się boję jak ustało, że przestało rosnąć 🤯🫠
 
Ja jak czułam takie ciągnięcie i ukłucia to sobie tłumaczyłam że wszystko się tam rozciąga i powiększa, bo potrzeba więcej miejsca 😄 teraz zaś się boję jak ustało, że przestało rosnąć 🤯🫠
Zwariować można 🫣 ale ja nie potrafię inaczej , to moja pierwsza ciąża , wszystko nowe …
 
reklama
Do góry