reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2025

Hej, czy któraś z Was bierze coś na nudności? Idę dzisiaj do lekarza, o co go poprosić, co polecacie? Albo jakieś domowe sposoby? Jest ciężko, popijam wodę z imbirem i to mi pomaga, ale tylko na 1-2 min po zrobieniu łyka i potem znowu jest to samo. Chcę pracować dalej i żyć jakoś, przyjmę każdą radę 🙂
W pierwszej ciąży pomagało żucie skórki od chleba, i migdały i miętowa guma do żucia.
W tej ciąży neo mogę dopuścić do głodu, bo wtedy mdłości są nie do zniesienia. Też próbuje migdałów i pomagają ale nie na długo.
 
reklama
Hej, czy któraś z Was bierze coś na nudności? Idę dzisiaj do lekarza, o co go poprosić, co polecacie? Albo jakieś domowe sposoby? Jest ciężko, popijam wodę z imbirem i to mi pomaga, ale tylko na 1-2 min po zrobieniu łyka i potem znowu jest to samo. Chcę pracować dalej i żyć jakoś, przyjmę każdą radę 🙂
Premovit, bez recepty można go kupić w aptece. Pomógł mi przy moich nudnościach 😄
 
Dzien dobry! Ja sie nie wypowiem w kwestii mdłości, bo kompletnie doświadczenia nie mam 😅

Jednak okazuje się, że mimo że chciałam poczekać jeszcze długo z informacją o ciąży, to będę musiała powiedzieć pierwszym zainteresowanym - niespodziewanie przyleciała do mnie moja siostra ze swoją drugą połówką, niedawno zaczęła nową pracę i przywiozła moje ulubione wino by uczcić tę okazję… Więc się nie wymigam - będę musiala przyznać, że coś się święci 😅🙈
 
Dzien dobry! Ja sie nie wypowiem w kwestii mdłości, bo kompletnie doświadczenia nie mam 😅

Jednak okazuje się, że mimo że chciałam poczekać jeszcze długo z informacją o ciąży, to będę musiała powiedzieć pierwszym zainteresowanym - niespodziewanie przyleciała do mnie moja siostra ze swoją drugą połówką, niedawno zaczęła nową pracę i przywiozła moje ulubione wino by uczcić tę okazję… Więc się nie wymigam - będę musiala przyznać, że coś się święci 😅🙈
Widocznie tak musiało być, za to macie super powód do świętowania 😁
 
Hej, czy któraś z Was bierze coś na nudności? Idę dzisiaj do lekarza, o co go poprosić, co polecacie? Albo jakieś domowe sposoby? Jest ciężko, popijam wodę z imbirem i to mi pomaga, ale tylko na 1-2 min po zrobieniu łyka i potem znowu jest to samo. Chcę pracować dalej i żyć jakoś, przyjmę każdą radę 🙂
Witamina b6 pomaga i na receptę xenovea
 
A propos witamin - ja na razie biorę kwas foliowy, witaminę d, b i magnez.

Planuję jednak zamówić z Polski witaminy dedykowane kobietom w ciąży - doradźcie proszę , co aktualnie warto wziąć pod uwagę - perełki witaminowe dla ciężarnych? 😊
 
A propos witamin - ja na razie biorę kwas foliowy, witaminę d, b i magnez.

Planuję jednak zamówić z Polski witaminy dedykowane kobietom w ciąży - doradźcie proszę , co aktualnie warto wziąć pod uwagę - perełki witaminowe dla ciężarnych? 😊
Mi moja ginekolog poleciła pueria uno - zawiera wszystko co potrzebne :)
 
A propos witamin - ja na razie biorę kwas foliowy, witaminę d, b i magnez.

Planuję jednak zamówić z Polski witaminy dedykowane kobietom w ciąży - doradźcie proszę , co aktualnie warto wziąć pod uwagę - perełki witaminowe dla ciężarnych? 😊
U mnie po raz kolejny zestaw Pregna Plus + Pregna DHA 🙂
 
reklama
Mi moja ginekolog poleciła pueria uno - zawiera wszystko co potrzebne :)
Również te biorę .. teraz i z synem też brałam .. po 12 tyg przeszłam na pueria Duo . A od położnej dostałam po 12 tyg femibion 2 . Ale zastanawiam się czy brać ..czy zostać przy puerii.
 
Ostatnia edycja:
Do góry