reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2025

Ja słyszałam, że słodkie smaki i owoce na córkę, a kwaśne i mięso na syna... Ja mam to drugie...

Jutro idę do lekarza, to powinien być jakoś 11 tydzień, pewnie poznam datę porodu i dowiem się jak badania wyszły. Ja nigdy nie badałam bety, przy trzeciej ciąży nawet nie zrobiłam testu, już i tak wiedziałam co będzie 😁. Teraz szósta dzidzia w drodze i też nie szaleję z badaniami, ale mam stracha w związku z moim wiekiem i zdrowie już nie to... no i kolejny maluch, A najmłodszy mój synek skonczyl 2 lata w lipcu...
Wow podziwiam 😱🥰 . U mnie syn 2tyg temu skończył rok , a córka 9 lat . Ja zawsze chciałam mieć 3-4 dzieci .. sama mam 4 rodzeństwa .. i rodzice też mają liczne rodzeństwo .. mama 11, a tata 9 ☺️
 
reklama
Ja na trójce kończę produkcję, dla najbliższych to będzie szok bo ja sama jestem jedynaczką i nikt nie zakładał, że będę miała więcej dzieci niż jedno.
Szacunek i podziw za tak liczną gromadkę😘

To u mnie totalnie odwrotnej z tymi smakami.
Z córką zajadałam się musztardą, mięsem, ogórkami kiszonymi i ćwikłą, po słodkim mnie mdliło. z synem natomiast ciągłe miałam ochotę na lody z McDonald's i słodycze.
Teraz znów mniej ciągnie do musztardy i buraczków ale przeczucia mówią, że będzie kolejny chłopak.
Dziękuję 😊 A ja też jedynaczka :)
U mnie ze smakami się sprawdzało w pierwszych ciązach - przy synu nie ciągnęło mnie do słodkiego, a przy córce odwrotnie. Teraz słodkie nie, ale owoce owszem :)
Jeszcze słyszałam, że na chłopca jest zimno, a na córkę gorąco.... niby przy tych upałach każdemu gorąco, ale ja miewałam tak, że obiektywnie było ciepło, a ja dostawalam gęsiej skórki...
 
Dziękuję 😊 A ja też jedynaczka :)
U mnie ze smakami się sprawdzało w pierwszych ciązach - przy synu nie ciągnęło mnie do słodkiego, a przy córce odwrotnie. Teraz słodkie nie, ale owoce owszem :)
Jeszcze słyszałam, że na chłopca jest zimno, a na córkę gorąco.... niby przy tych upałach każdemu gorąco, ale ja miewałam tak, że obiektywnie było ciepło, a ja dostawalam gęsiej skórki...
O widzisz, witaj w klubie jedynaczek.

Mi w tej ciąży jest ciągle gorąco i duszno, aż nie mogę sobie z tym poradzić.
 
O widzisz, witaj w klubie jedynaczek.

Mi w tej ciąży jest ciągle gorąco i duszno, aż nie mogę sobie z tym poradzić.
Ja mam takie uderzenia gorąca , jak przy menopauzie 😅 słodkie , jabłka i zimna coca cola .
Odrzuciło mnie od mięsa totalnie .
Mam przeczucie , że to będzie dziewczynka i w sumie wszystko się sprawdza 😅🤷🏽‍♀️
 
reklama
Dziewczyny oczywiście nie wytrzymałam i użyłam detektora 😅 serduszka nie było słuchać , ale były wartości w okolicach 130-140 . To tętno bejbiczka ?
 
Do góry