reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2025

Jak się nie przejmować? Zmień lekarza. Bo jeśli beta wychodzi, testy również to gdzieś ta ciąża musi być. Ja dla świętego spokoju pojechałabym na sor, bo jednak ciąża pozamaciczna to zagrozenie zycia
Czekam właśnie w przychodzi na wizytę do innego lekarza. Właśnie się bardzo boję ciąży pozamaczicznej
 
reklama
Ja cały weekend przeleżałam w piżamie
Dziś wizyta na 18:00
Dziś mam 8+1 tyg to moja druga wizyta zobaczymy jak tam w brzuchu

U mnie ogólnie narazie nic nie widać pomimo 3 ciąży ale miałam brzuszek robiony więc mega płaski i naciągnięty jest dlatego chyba narazie udaje mi się zatuszować krągłości

U mnie objawy lekko się uspokoiły już dziś nie miałam nudności i nawet trochę kawy się napiłam tak tęskniłam… za nią
Ja znowu mam pozostałości po poprzedniej ciąży i też na razie nie widać niczego nowego, więc po wyglądzie nikt neo jestem w stanie określić, że ktoś tak sobie w moim brzuchu mieszka 🙈
 
Moja pierwsza wizyta w czwartek, to będzie 7+1 i martwię się że nic nie usłyszę 😕 Ale już dłużej nie wytrzymam w niepewności bez wizyty u lekarza więc co będzie to będzie 🙂
Ja mam jutro krzywą cukrową i wiele innych badań.
Na sama myśl o wypiciu glukozy już mi niedobrze.
Kochana spróbuj sobie kupić glukozę cytrynową lub najlepiej cytryna mięta. Ja nie lubię słodkiego i tych smaków ale jakimś cudem zawsze jak badałam krzywą wypiłam bez skrzywienia 😬
 
@zoeva a, @Mamakingi15 kupiłam glukozę cytrynową. Ale ja jaką nie piję to mam straszny odruch wymiotny i późnej cały dzień chodzę jak na haju.

No ja już dziś wiem że będę miała cukrzyce ciążową, jestem pod monitoringiem glukozy i poza ciąża mokre wyniki na czczo są 91-94, więc jutro cud się neo sranie i nagle cukier mi nie spadnie.
Dodatkowo w tym roku miałam już krzywą cukrową jakoś na początku roku i wyniki po1 h były na samej granicy a po 2 h były za wysokie
 
Ja tak stwierdzam , że my kobiety mamy przerąbane . Facet dowiedział się o ciąży i super . Tyle . Koniec tematu 😅 jesteś w ciąży.
A my … bety , badania , ciągły stres czy wszystko okej . Tu nas coś zaboli , zakuje to już panika , czy wszystko okej .
Oooh 😅🫣
 
Ja tak stwierdzam , że my kobiety mamy przerąbane . Facet dowiedział się o ciąży i super . Tyle . Koniec tematu 😅 jesteś w ciąży.
A my … bety , badania , ciągły stres czy wszystko okej . Tu nas coś zaboli , zakuje to już panika , czy wszystko okej .
Oooh 😅🫣
też tak myślę w zasadzie ich życie nawet się nie zmieni tylko nasze i pod każdym względem …
 
reklama
Czyli masz betę powyżej 1000 i lekarz nie widział pęcherzyka w macicy i kazał czekać na krwawienie?
Koniecznie zrób betę, jak dalej jest na plusie to koniecznie zgłoś się do szpitala. Ja jestem w podobnej sytuacji i codziennie chodzę na usg i co dwa dni badam betę bo boję się ciąży pozamacicznej
A jak po Twoich badaniach? Byłam u innego lekarza i dalej nic. Totalnie nic niewiadomo. Nie ma nigdzie pęcherzyka. Dostałam receptę na duphaston i albo pomoże urosnąć pęcherzykowi, gdziekolwiek jest, albo dostanę krwawienie po nim. Więc dalej nic nie wiem. Czas , czas, czas
 
Do góry