reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2023

ale sma masz już w pakiecie badań poprorodowych z suchej kropli. No ale jakich częstych chorób genetycznych Twoim zdaniem nie ma w panelu? Bo zespol który podałaś ma z obrazie atrezja dróg żółciowych ( brak jej leczenia do 60 dobry życia to śmierć z powodu marskości watroby)
Ja nie muszę niczego luzować.
Wlansie, poporodowych a nie na etapie 10 tyg 🤷🏽‍♀️
 
reklama
nie zawsze każdy wie czy te wskazania ma czy nie. Część osób w obawie o zatrudnienie boi się is na zwolnienie nie mając czasem świadomość jak bardzo poważny lub niebezpieczny jest ich stan.

Naprawdę są ludzie dla których ważniejsza jest ciężka fizycznie czy psychicznie praca niż ich własne dziecko?
 
niestety jak mają na utrzymaniu cała rodzinę to tak 😪

Masz na utrzymaniu całą rodzinę z kiepskiej pracy (żeby mi zraz ktoś nie zarzucił że się wywyższam może jesteś prezesem super korpo ale jest mobbing) i decydujesz się na dziecko ... a potem i tak to dziecko masz gdzieś? No nie rozumiem, ale dla mnie dzieci zawsze były, są i będą priorytetem 🤷‍♀️
 
Masz na utrzymaniu całą rodzinę z kiepskiej pracy (żeby mi zraz ktoś nie zarzucił że się wywyższam może jesteś prezesem super korpo ale jest mobbing) i decydujesz się na dziecko ... a potem i tak to dziecko masz gdzieś? No nie rozumiem, ale dla mnie dzieci zawsze były, są i będą priorytetem 🤷‍♀️
i bardzo dobrze ze dla Ciebie były są i będą ale życie innych ludzi może być zupełnie inne od Twojego i nie nam to oceniać .
 
reklama
Do góry