reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Też mam termin na 19 kwietnia i liczę, że jeszcze 2 tyg i będzie po sprawie. Na razie synek waży 2700. Ale zastanawiam się, na ile jestem teraz przeczulona i widzę u siebie objawy że to już niedługo. Mam dość obfity śluz, codziennie brzuch z kamienia i skorcze przepowiadające, od 2 dni bóle w tyle pleców, mały jest od 3 dni bardzo nadaktywny... Jak sytuacja u Was?
A to u mnie jakichkolwiek objawów brak 🙈 w piątek mam wizytę to mam nadzieję, że chociaż szyjka się cokolwiek ruszyła 😅
 
reklama
Mnie dziś przepowiadające bardziej wymęczyły niż porodowe z synkiem🙈 Mała zrobiła się spokojniejsza więc może rzeczywiście niedługo będę ją tulić 😁 Termin mam jak @Qruszon na 1.04 chociaż już od dawna w rodzinie robią zakłady, że urodzę 29.03 nie wiedzieć czemu🤣
 
My dziś po wizycie, 36+3, waga 2710 i powiedział ze jest idealna 🙂 wszystko pozamykane i twarde wiec nic się nie zapowiada. W czwartek lekarz ma dyżur w szpitalu i wstępnie kazał przyjść na ktg, ale mam się odezwać wcześniej do niego i da mi znać czy jest sens czy maja sajgon na oddziale🙂
 
Hej. Nie jestem tu od początku, ale rzucił mi się wątek na forum.
Jestem w 35+4 dzisiaj i zaczęły mi się przepowiadające już jakiś tydzień temu. Dzisiaj był taki dzień, że bardzo twardy brzuch miałam. Ale póki co jest wysoko. W czwartek mam wizytę to okaże się co i jak :)
Mój synek w 31+3 miał już 2kg, więc ciekawa jestem ile ma teraz
Też mam termin na 19 kwietnia i liczę, że jeszcze 2 tyg i będzie po sprawie. Na razie synek waży 2700. Ale zastanawiam się, na ile jestem teraz przeczulona i widzę u siebie objawy że to już niedługo. Mam dość obfity śluz, codziennie brzuch z kamienia i skorcze przepowiadające, od 2 dni bóle w tyle pleców, mały jest od 3 dni bardzo nadaktywny... Jak sytuacja u Was?
 
Mnie dziś przepowiadające bardziej wymęczyły niż porodowe z synkiem🙈 Mała zrobiła się spokojniejsza więc może rzeczywiście niedługo będę ją tulić 😁 Termin mam jak @Qruszon na 1.04 chociaż już od dawna w rodzinie robią zakłady, że urodzę 29.03 nie wiedzieć czemu🤣
O witaj w klubie. Ja czasami co pare dni mam przepowiadające a poza tym kompletnie nic. Wiadomo grawitacja, plecy wstawianie do toalety, ale poza tym cisza w eterze:-)
Bądźmy dobrej myśli, ze już za chwile. Chociaz 01.04 to prima aprilis, wiec Maleństwa zrobią Nam psikusa. Na 100% 🙂😅
 
O witaj w klubie. Ja czasami co pare dni mam przepowiadające a poza tym kompletnie nic. Wiadomo grawitacja, plecy wstawianie do toalety, ale poza tym cisza w eterze:-)
Bądźmy dobrej myśli, ze już za chwile. Chociaz 01.04 to prima aprilis, wiec Maleństwa zrobią Nam psikusa. Na 100% 🙂😅
Dziś się wyspałam jak nigdy🙈 Od razu humor lepszy😄 Za dobrze się czuję, więc wątpię żeby to miało być dzisiaj ale ten 1.04 to taka fajna data🤣
 
Hmmm, to ja chyba jestem coraz lepszej mysli, mam 36+6, przepowiadające, szyjka się zaczęła zmiękczać w już w 35, i mam wiele "książkowych" objawów, może chociaż o tydzień się.moje męki skrócą 😄
 
reklama
Hmmm, to ja chyba jestem coraz lepszej mysli, mam 36+6, przepowiadające, szyjka się zaczęła zmiękczać w już w 35, i mam wiele "książkowych" objawów, może chociaż o tydzień się.moje męki skrócą 😄
Chyba większość z nas chciała by mieć już poród za sobą😄 Ta końcówka jest strasznie męcząca 🙄
 
Do góry