reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

No mozliwe ze mixy maja wysoka temp ale może jest opcja jej zmniejszenia? Nie wiem bo jeszcze nie miala w rękach instrukcji 😀 ja bym bardziej szla w delikatne lub moze cos jak syntetyki? Bo jednak te ubrania nie zawsze maja 100% bawełny, maja czasami wlasnie jakieś sztuczne stakiny jeszcze i przez to ze program jest do bawełny to one się kurczą bo tam jest ten elastan czy kij wie co 🤔🤔 tak czytałam na fb kiedys w opiniach 🙃
Właśnie nie mogę nigdzie znaleźć jaki program jaka ma temperaturę 🤔
 
reklama
Jejku dziewczyny jak ja tak czytam, że każda z Was miała złe przeczucie to się zaczynam stresować. Ja przy tej ciąży tak mam, cały czas się zamartwiam 😥
Nie pozwalam Ci tak myśleć, nie i koniec! Tutaj są takie dobre fluidy, że nie ma opcji, wszystkie doczekamy zdrowych i pięknych maluszków, którymi będziemy się chwalić💕 Nie ma innej możliwości 🍀

Witam mam do was dziewczyny pytanie dzisiaj polozna zalozyla mi karte ciazy ale mam takie pytanie nie powinna byc wpisana kazda wizyta od pierwszej bo ja w pierwszej ciazy wiec niewiem. A pierwsza wizyte mialam 3.10 i to byl 10tydzien i 5 dzien pozniej mialam 14.10 kolejna wizyte a w karvie ciazy wpisala mi dzisoejsza date tylko i to co widac. Z gory dziekuje za odpowiedz.
Jeżeli martwisz się o becikowe, to karta ciąży nie ma znaczenia, po porodzie dostaniesz od lekarza zaświadczenie, że byłaś na pierwszej wizycie przed 10tc.

@Ola0207 dla mnie najlepsze zwykłe sportowe z pepco albo takie miękkie do karmienia z allegro
 
Ja jutro rano mam wizytę i już stres ogromny, w dodatku jutro mija tydzień od pobrania krwi do badań DNA i z każdym dniem stres coraz bardziej narasta bo w każdej chwili mogę dostać telefon..
 
Ja jutro rano mam wizytę i już stres ogromny, w dodatku jutro mija tydzień od pobrania krwi do badań DNA i z każdym dniem stres coraz bardziej narasta bo w każdej chwili mogę dostać telefon..

Ja też w tym tygodniu powinnam dostać wyniki Panoramy i też już myślę o tym. Znaczy jedyne co trzyma moje nerwy na wodzy to to, że prenatalne robiłam u świetnego genetyka, do którego ludzie z całej Polski przyjeżdżają. Ale wiadomo, wynik z krwi to wynik z krwi...
 
Nie pozwalam Ci tak myśleć, nie i koniec! Tutaj są takie dobre fluidy, że nie ma opcji, wszystkie doczekamy zdrowych i pięknych maluszków, którymi będziemy się chwalić💕 Nie ma innej możliwości 🍀


Jeżeli martwisz się o becikowe, to karta ciąży nie ma znaczenia, po porodzie dostaniesz od lekarza zaświadczenie, że byłaś na pierwszej wizycie przed 10tc.

@Ola0207 dla mnie najlepsze zwykłe sportowe z pepco albo takie miękkie do karmienia z allegro
Ja właśnie nie miałam żadnego zaświadczenia od lekarza, a ten dokument do becikowego dostałam od razu w szpitalu podczas wypisu i spisali sobie, że byłam pod opieką właśnie z karty ciąży, bo oprócz niej chcieli ode mnie tylko NIP pracodawcy i wyniki badań z ostatniego miesiąca.
 
Widzę, że więcej tu miłośniczek świat. 😂 Ja, jak co roku, czekam na choinkę. Od kiedy mamy własne mieszkanie to kupujemy żywą, bo u mnie w domu rodzinnym zawsze była sztuczna i jakoś sobie to teraz rekompensuje. 🙂 A jest już u nas zaraz na początku grudnia bo to tak piękna ozdoba, że musi nam dłużej towarzyszyć. Tzn. Mąż raczej biernie robi to co ja chcę 😅 a może godzi się dla świętego spokoju, bo on to raczej team Grinch (przynajmniej w marudzeniu). Także ja już odliczam. Znalazłam w ogóle stronkę z personalizowanymi drewnianymi ozdobami choinkowymi i stwierdziłam, że w tym roku kupię ciążową i dla naszej kociambry a za rok dla dzieciaczków i jak będą jakieś okazje to uzupełniać kolekcję. Fajnie będzie wyciągać takie ozdoby za kilka lat i wspominać. 🙂🥰
U rodziców Męża też jest losowanie dla dorosłych + wiadomo prezenty dla dzieci. Ja uważam, że to świetne rozwiązanie bo wolę kupić jednej osobie coś za ok 100 zł niż kilku jakieś śmieci kupować.
 
Ja też mam datę, z założenia karty. Te wcześniejsze nie bo nie robili mi pomiarów jak waga czy ciśnienie. Spokojnie jest ok
A to nie bedzie pozniej problemow przy wyplacie becikowego bo w karcie mam ze 14 tydzien wpisany z tego co widze a pod kontrola lekarza jestem od 10 tygodnia
 
A to nie bedzie pozniej problemow przy wyplacie becikowego bo w karcie mam ze 14 tydzien wpisany z tego co widze a pod kontrola lekarza jestem od 10 tygodnia
Musisz mieć zaświadczenie od lekarza, że przeprowadził badanie przed 10 tyg ciąży. Przynajmniej tak miła moja bratowa. Twój lekarz na pewno Ci wystawi.
 
reklama
Nie pozwalam Ci tak myśleć, nie i koniec! Tutaj są takie dobre fluidy, że nie ma opcji, wszystkie doczekamy zdrowych i pięknych maluszków, którymi będziemy się chwalić💕 Nie ma innej możliwości 🍀


Jeżeli martwisz się o becikowe, to karta ciąży nie ma znaczenia, po porodzie dostaniesz od lekarza zaświadczenie, że byłaś na pierwszej wizycie przed 10tc.

@Ola0207 dla mnie najlepsze zwykłe sportowe z pepco albo takie miękkie do karmienia z allegro
Masz racje nie ma co się dodatkowo nakręcać. Jestem już po jednym poronieniu- wystarczy. 5 lat się prawie staram o to maleństwo musi być dobrze. Dziękuje 😁😘
 
Do góry