reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
Co do imion jeszcze to Antek od lat króluje jako top w rankingach 😁to samo Franek, Staś itd.. Ale imiona spoza top 10 już mi sie mniej podobają.. A z kolejnej strony nie chciałabym AZ tak popularnego.. I bądź tu mądry 🤷‍♀️
Antek i Franek + Ignas to moje typy ❤️ Ale będę musiała o nie walczyć z imieniem które wybrał partner 😅
 
U nas dla chłopczyka zostało wybrane jeszcze nim zaszłam w ciążę 😂 a z dziewczynką jest ogromny problem, bo podobają mi się te, które wiodą prym w rankingach popularności a zależy nam na tym, żeby jednak to imię było nie aż tak popularne jak Zuzie, Zosie czy inne Majki 😊 ale wiadomo, każdy wybiera jak jem pasuje, my akurat śledzimy rankingi zeby wybrać coś spoza 😂
 
Dziewczyny dawno mnie nie było, ale jakiś tak masa pracy 😅
Mam pytanko, ile trwa u Was takie standardowe USG w ciąży? Czy lekarz wszystko dokładnie sprawdza na każdej wizycie? Powiem Wam, ze do tej pory byłam ogólnie zadowolona z mojego ginekologa, był zawsze bardzo dociekliwy i nie lekceważył żadnych rzeczy (nawet jak znalazł jakaś torbiel to zawsze zlecał komplety badań itp). Na początku ciąży tez wszystko dokładnie sprawdzał, ale od 2-3 wizyt USG jest bardzo po łebkach. Patrzy czy serce bije (jak się rusza to nawet tego nie sprawdza dokładnie), czy nic się nie odkleja i tyle. Nie dostaje tez zazwyczaj nigdy zdjęcia. Mówi, ze dokładne badania to będą połówkowe. I nie wiem, czy taki jest standard jak nic się nie dzieje w ciąży, czy jednak powinien coś więcej mierzyć i kontrolować?
u mnie wizyty trwały 15 min pani zawsze mierzyła główkę sprawdzała czy bije serduszko itp
 
Witam się wieczorową porą [emoji6] dopiero Was nadrobiłam
U mnie remont na finiszu
Jestem po nie przespanej nocy bo mają małą dopadło przeziębienie z nosa cieknie nie mogła przez to spać , więc dziś ledwo żyje [emoji32] mam nadzieję że dziś będzie lepiej bo jutro rano muszę jechać zrobić badania i wolałabym się choć trochę przespać [emoji120]
 
reklama
Do góry