reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
Dziewczyny, czy którejś z Was też wyszło podwyższone ryzyko preeklampsji i przedwczesnego porodu? Nigdy nie miałam problemów z krzepliwością krwi, a bynajmniej nic mi o nich nie było wiadomo... Czytam i coraz mniej wiem, a lekarz niestety niczego nie wytłumaczył :/
mi wyszło mega wysokie ryzyko porodu przed 34 tygodniem.. byłam w poniedziałek na wizycie kontrolnej u swojego gin, przejrzał wyniki , ale nic na ten temat nie powiedział, a ja z tych emocji nie zapytałam.. zapytam przy następnej wizycie😞
 
mi wyszło mega wysokie ryzyko porodu przed 34 tygodniem.. byłam w poniedziałek na wizycie kontrolnej u swojego gin, przejrzał wyniki , ale nic na ten temat nie powiedział, a ja z tych emocji nie zapytałam.. zapytam przy następnej wizycie😞
Na usg to stwierdzili czy pappa? Ja czekam na wyniki pappa i nie wiem czy się doczekam
 
mi wyszło mega wysokie ryzyko porodu przed 34 tygodniem.. byłam w poniedziałek na wizycie kontrolnej u swojego gin, przejrzał wyniki , ale nic na ten temat nie powiedział, a ja z tych emocji nie zapytałam.. zapytam przy następnej wizycie😞
Pewnie, zapytaj. Ja też nie zapytałam, a teraz się zamartwiam, być może niepotrzebnie.
 
Czy nie mogloby być mniej problemów 😔
W ogóle nie myślałam że na takim etapie już można sprawdzić ryzyko przedwczesnego porodu.. Mało jeszcze wiem 😔i widzę że jeszcze mega dużo niefajnych rzeczy może wyjść..
 
Witam.bylam dziś pierwszy raz od dawna na długim spacerze, u nas 22 stopnie😁😁😁i odebrałam wyniki z prenatalnych i się uspokoiłam.
 

Załączniki

  • IMG_20211020_092024.jpg
    IMG_20211020_092024.jpg
    544,3 KB · Wyświetleń: 77
Dziewczyny, czy którejś z Was też wyszło podwyższone ryzyko preeklampsji i przedwczesnego porodu? Nigdy nie miałam problemów z krzepliwością krwi, a bynajmniej nic mi o nich nie było wiadomo... Czytam i coraz mniej wiem, a lekarz niestety niczego nie wytłumaczył :/
Też mi wyszło. Ale za bardzo nie biorę tego do głowy.
W poprzedniej ciąży też miałam . Kazał mi mierzyć ciśnienie, panikowałam całą ciążę a wszystko było ok.
W sumie to nie wiem po co teraz tą pappę robiłam. Chyba żeby mieć się znów czym stresowac
 
Też mi wyszło. Ale za bardzo nie biorę tego do głowy.
W poprzedniej ciąży też miałam . Kazał mi mierzyć ciśnienie, panikowałam całą ciążę a wszystko było ok.
W sumie to nie wiem po co teraz tą pappę robiłam. Chyba żeby mieć się znów czym stresowac
Jejku.. Ja zrobiłam bo mnie lekarz z automatu wysłał 😔i już żałuję.. 😔
 
reklama
Do góry