reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Dziewczyny, a polecacie jakies kosmetyki? Ogólnie wcale się na nich nie znam i za specjalnie używać nie lubię. Jednak chyba warto nawilżać się bardziej. Macie może coś do polecenia?
 
reklama
Ja mam kilka poronień na koncie. Wiem, że jak poczuje ruchy to się uspokoję bo będę wiedział że serduszko bije❤️ Od ostatniej wizyty byłam spokojna aż do wczoraj. Boje się co dziś usłyszę. A jak by tego było mało to mój lekarz spóźnia się godzinę i nikt nie wie co się dzieje i czy wogle dziś będzie 🤷🏻‍♀️

Moje włosy wyglądają jak miotła 🙈 Strasznie są wysuszone🤦🏻‍♀️ Szkoda, że nie mogą wchłonąć nadmiaru tłuszczyku np z brzucha🤣
Kciuki za wizytę😊 Czekam na wieści😊
Wszystko będzie dobrze , ja też mam schizy przez wczesniejszw poronienie w dodatku tu od początku plamiłam więc wcale nie napajało optymizmem😬... na szczęście wszystko jest ok a plamienia prawdopodobnie przez heparyne. Jednak jak się uspokoić😔❤❤
 
Ja spodnie wymienilam już dawno, ale to raczej ze względu na obrzęki i wzdęcia. Mam same z wyższym stanem i poprostu uciskaly! Na razie jedne z H&M, ale po prenatalnych poczułam, że wszystko może być dobrze i czekam na kolejne z zalando, bo jednak z 1 para spodni ciężko żyć.
Teraz jeszcze taki etap, że ukrywam pod szerokimi swetrami, bo nie widać czy to nadwaga czy ciąża. 🙈
W sobotę byliśmy u znajomych, założyłam dopasowaną spódnicę żeby było mi wygodnie i na to luźną koszulę żeby nie było nic widać bo nikt nic jeszcze nie wie a jakiś tam brzuszek (raczej tłuszczowy niż ciążowy 😂) zaczął się robić. Źle usiadłam, przyszła koleżanka, stanęła obok mnie i nagle do mnie z tekstem czy ona dobrze widzi 🙈 od razu strzeliła że w ciąży jestem i tyle było z niemówienia, a wszystko przez to że koszula mi się źle ułożyła podczas siedzenia a ja nie zauważyłam 🤣
 
Kochane jesteście 🤗 Niestety lekarz nie dojedzie. Przełożyli mi wizytę za tydzień. Dla mnie to jak wieczność 😔Mam pakiet w PZU może uda się szybciej gdzieś umówić, żeby tylko zobaczyć czy wszystko jest ok🤔
O kurczę biedna :( jak masz pakiet to pewnie próbuj może akurat załapiesz się szybciej. Choć ja wierze ze wszystko jest wporzadku ❤️
 
reklama
Do góry