reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Tak, czekamy na dobre wiadomości 🥰 My już chyba zawsze będziemy się stresować 🙈 Ale tak, jak piszecie, musimy być dobrej myśli ♥️♥️♥️ Ja tydzień temu się bardzo uspokoiłam, ale przed środą dalej człowiek myśli, jednak staram się przywoływać tylko pozytywy, rozmawiam z Maleństwem, mówię że jest bardzo silne i dzielne i świetnie sobie radzi z dobrym rozwojem 🥰🥰🥰 Dzisiaj kończę 12 tydzień 😉
 
reklama
Ja dzisiaj zaczynam 11 tydz. (w sensie dziś 11+0). Wizyta też dopiero w przyszłym tyg. także nie wiem jak to wytrzymam... U mnie objawy ciągle są, tzn chyba minimalnie zaczynam się lepiej czuć ale ciągle w godzinach popołudniowych mdłości wracają... A od wczoraj znowu mega ból głowy, już nie wiem jak sobie z tym radzić. Apap ile może pomóc każdy wie a do tego też nie chce go łykać jakoś dużo...także cierpię... Do tego dzisiaj w nocy nie mogłam spać, jakaś taka roztrzęsiona byłam ... 🙁 No to sobie ponarzekałam. 😅
 
Ostatnia edycja:
U mnie dziś 10+1 i też bezobjawowo. Wizyta za tydzień i też jak przed każdą już zaczyna się stres. Będzie dobrze 🙂 Musimy myśleć pozytywnie 😊
Ja tłumaczę sobie to tak, że organizm już przyzwyczaił się co ciąży i dlatego nie daje żadnych sygnałów.
U mnie też 10+ 1 dzisiaj 🥰 też objawów mniej ale senność i zmęczenie jest nadal 😒
 
Ja dzisiaj zaczynam 11 tydz. (w sensie dziś 11+0). Wizyta też dopiero w przyszłym tyg. także nie wiem jak to wytrzymam... U mnie objawy ciągle są, tzn chyba minimalnie zaczynam się lepiej czuć ale ciągle w godzinach popołudniowych mdłości wracają... A od wczoraj znowu mega ból głowy, już nie wiem jak sobie z tym radzić. Apap ile może pomóc każdy wie a do tego też nie chce go łykać jakoś dużo...także cierpię... Do tego dzisiaj w nocy nie mogłam spać, jakaś taka roztrzęsiona byłam ... 🙁 No to sobie ponarzekałam. 😅
Mnie też przy mdłościach bolała głowa. Jak zaczęłam więcej pić wody to mi przeszło. Może też spróbuj więcej pić 🤔
Dziś w końcu odespałam weekend i aż się zdziwiłam bo przespałam cała noc. Chociaż rano myślałam że mi pęcherz eksploduje 😁
Kto dziś wizytuje?🤔
 
Ja dziś 11+4🥰
A czuję się różnie.. Na pewno wrócił temat zaparć i takiego ogólnego zmęczenia. Wciąż nie przespałam spokojnie żadnej nocy 😁
Czekam na prenatalne, ale bez presji 😁
 
Cześć Dziewczyny 🤗 Biorę luteine rano i wieczorem dopochwowo . Czy przed cytologią, którą mam rano mogę jeszcze na noc ją zaaplikować?
Drugie pytanie.. Czy w ciąży robicie badanie piersi? Jeśli tak to kiedy?
Z góry dziękuję 😚
Ja mam badanie piersi z tego roku i pokazywałam lekarzowi i sobie zapisał, ale czuję że i tak zleci zrobić.
Co to luteiny to ja na ostatniej wizycie nie wzięłam rano bo lekarz chciał mi robić cytologię ale jak zajrzał do środka to powiedział, że i tak sporo tego i zrobimy to badanie jak odstawię luteinę
 
U mnie jeśli chodzi o badanie piersi to lekarz od razu zalecił. Ale u mnie ta różnica, że piersi mam pod stałą kontrolą że względu na kwestie zdrowotne z przeszłości.
Dziewczyny, czy u was też już widać trochę brzuch? Mnie już dwie osoby zaczepily czy czasem w ciąży nie jestem i trochę jestem zdziwiona, że tak szybko. Waga jakoś nie ruszyla, ale ja też nie jestem jakaś szczupła, więc może dlatego szybciej jakoś ten brzuszek...
 
No to witam sie ja w 14+0 i nadal z objawami 😂 szczerze trace nadzieje ze kiedys lepiej sie poczuje 😔 jestem juz bardzo zmeczona. Moja wizyta 7 pazdziernika w przyszly czwartek i na bank bedzie widac juz plec tylko nie wiem czy lekarz bedzie skonny rzucic okiem. Jesli nie to chyba pujde na wizyte prywatna bo ciekawosc mnie zje. Znaczy ja wiem, poprostu wiem ze to kolejny chlop ale mimo wszystko... wole to miec jak najszybciej potwierdzone zeby gdzies w glebi duszy sie nie łudzic 😅
 
reklama
U mnie jeśli chodzi o badanie piersi to lekarz od razu zalecił. Ale u mnie ta różnica, że piersi mam pod stałą kontrolą że względu na kwestie zdrowotne z przeszłości.
Dziewczyny, czy u was też już widać trochę brzuch? Mnie już dwie osoby zaczepily czy czasem w ciąży nie jestem i trochę jestem zdziwiona, że tak szybko. Waga jakoś nie ruszyla, ale ja też nie jestem jakaś szczupła, więc może dlatego szybciej jakoś ten brzuszek...
Mi też widać, ale myślę że w główniej mierze (w moim przypadku) przyczyniają się do tego wzdęcia 😁
Dziś mam zagwozdkę czy iść już na L4 czy nie.. Niby bym nie chciała, ale dojeżdżam do pracy komunikacją miejską, wstaje dość wcześnie, dużo ludzi smarka itp. Nie wiem co robić 🤷‍♀️wciąż nie czuję się na tyle pewnie żeby rezygnować z pracy..
Już na poprzedniej wizycie lekarz chciał mi wystawić zwolnienie, ale byłam mocno na nie..
 
Do góry