reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
Cześć 💕💕 za tydzień prenatalne serduszko bije 140
 

Załączniki

  • IMG_20210924_091255.jpg
    IMG_20210924_091255.jpg
    1,7 MB · Wyświetleń: 85
Kurczę mi teraz prenatalne wyjdą 13+1..
Jak się umawiałam to wychodziło 12+4, ale kolejne pomiary zweryfikowały rozmiar i wiek ciąży 😁
Mam nadzieję że już nie przyspieszy..
 
Hej.. Ja jestem zalamana. Wczoraj zaczęłam plamic żywa krwią. Pojechalam do ginekologa niby nic nie widzi złego, nie ma krwiaka ani kosmówka sie nie odkleja. Jedyne co to infekcja. Teraz plamienia sa różowo brązowe... Niby sie tym nie kazala denerwowac no ale jak to zrobic? 😔
 
Hej.. Ja jestem zalamana. Wczoraj zaczęłam plamic żywa krwią. Pojechalam do ginekologa niby nic nie widzi złego, nie ma krwiaka ani kosmówka sie nie odkleja. Jedyne co to infekcja. Teraz plamienia sa różowo brązowe... Niby sie tym nie kazala denerwowac no ale jak to zrobic? 😔
Może po stosunku? Albo po aplikacji luteiny jeżeli używasz?
 
Hej.. Ja jestem zalamana. Wczoraj zaczęłam plamic żywa krwią. Pojechalam do ginekologa niby nic nie widzi złego, nie ma krwiaka ani kosmówka sie nie odkleja. Jedyne co to infekcja. Teraz plamienia sa różowo brązowe... Niby sie tym nie kazala denerwowac no ale jak to zrobic? 😔
Jak lekarz mówi, że jest ok, to jest ok🙂 Tego się trzymaj! Jest i będzie dobrze! ❤️
 
reklama
Kurczę mi teraz prenatalne wyjdą 13+1..
Jak się umawiałam to wychodziło 12+4, ale kolejne pomiary zweryfikowały rozmiar i wiek ciąży 😁
Mam nadzieję że już nie przyspieszy..
U mnie za to na odwrót 😅 Miały być w 11+5, ale wg USG byłoby to 11+2, więc przeniosłam na tydzień później i teraz nie wiem jak wytrzymam jeszcze 18 dni 😂
 
Do góry