reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
Nie mam kontaktu z moim lekarzem 😥 wizyta dopiero w poniedziałek. Już przestała lecieć krew była tylko od razu po stosunku i to wszystko.... Biorę i acard i heparynę
Ja jak dojechałam do szpitala i mnie przyjęli na oddział to krwawienie też już ustało. Przez kolejny dzień tylko schodziła ta stara krew. Wszystko z dzieciaczkami było w porządku. Mój lekarz mnie uspokajał, że przy heparynę tak może się dziać. Przy plamieniu, które miałam tydzień później, pojechałam do swojego lekarza dopiero następnego dnia, szpital już wtedy odpuściliśmy (ale cały czas byłam z nim na łączu).
 
Dziewczyny, brała któraś z Was Lactovaginal w ciąży. Coś mi się przyplątało a wizyta dopiero za tydzień🙁
Ja biorę aktualnie, dostałam go na infekcję bo do 12 tygodnia nie bardzo można działać z lekami :) Podobno niektóre kobiety przy skłonnościach do infekcji biorą go nawet calutką ciąże ☺️
 
Dziewczyny !w końcu dałam się namówić przez męża na seks ( pytałam w poniedziałek lekarki czy możemy powiedziała,że nie widzi przeciwwskazań....) A tu krew po stosunku 😭😭😭😭😭 nie wiem co robić. W pierwszym momencie chciałam jechać do szpitala ale postanowiłam przeczytać na internecie czy to może normalnie w ciąży... piszą niby że jest większe ukrwienie i może się zdarzyć.... Muszę też powiedzieć , że przy staraniach też a ostatnim czasie miałam plamienia po samym stosunku no ale myślałam, że to przez progesteron bo miałam bardzo niski 😥😥 nie wiem co robić... Mąż mówi żeby się uspokoić i poczekać może to takie samo krwawienie jak wtedy 😔 a jak nie ? Nie chcę też spędzić nocy na sorze, denerwując się 😥 Pomocy 😭
Ja po stosunku miałam różowy śluz ze smużkami krwi...teraz jesteśmy mocno ukrwione i tak może być...może się uszkodziło jakieś naczynko...jeśli brzuch Cię nie boli i nie nasz skurczy to powinno być dobrze🤗
 
Witam wieczornie wszystkie brzuchatki. Szukam pomocy, infekcja mi się przyplątała i nie wiem co robić, bo czytałam, że w I trymestrze nic nie można brać😔do gina idę dopiero w środę, macie jakieś rady????
 
reklama
Do góry