reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
Udało mi się umówić wizytę na jutro rano 10.45 jeśli już nie będę krwawić to może poczekam do rana ....😥
Mój lekarz wspominał, że mogę brudzic/delikatnie krwawic po stosunku, więc żeby nie panikowac. Więc myślę, że to może być ten przypadek. Nie stresuj się, pójdziesz do lekarza i z pewnością okaże się, że wszystko dobrze.
 
Ooo czy można zakupić go bez recepty?
Tak, to probiotyk, więc na pewno nie zaszkodzi 🙂 Ja dostałam informację od lekarza, że do 12 tygodnia to raczej zbyt wiele nie zdziałamy i żeby próbować opanować sytuację samym probiotykiem a później zobaczymy. I ewentualnie jakby się pogorszyło to żeby się pojawić. Na szczęście u mnie probiotyk wystarczył, przeszło po ok 5 dniach :)
 
Najlepiej będzie chyba zadzwonić do gina...a próbowałaś sobie tam powierzchownie psiknać octaniseptem albo podmywać się tantum Rosa?
No nie próbowałam, ale dawniej podmywalam się wodą z odrobiną octu...pomagało. Ja od zawsze mam problemy z tzw "czystością pochwy". U mnie flora bakteryjna jest specyficzna. Występuje duzo prawidlowych i sporo nieprawidłowych bakterii. Ich układ przez większość czasu nie daje uplawow, nie powoduje swędzenia czy pieczenia, nie ma też przykrego zapachu. Gin powiedzial żeby tego "nie ruszać" na silę. Kiedyś próbowałam ale po czasie i tak wszystko wracało do stanu wyjściowego. Teraz zostanę przy lactovaginalu, skonsultuje się też z gin przez tel, a za tydzień zobaczę co tam się dzieje...
 
reklama
Witam wieczornie wszystkie brzuchatki. Szukam pomocy, infekcja mi się przyplątała i nie wiem co robić, bo czytałam, że w I trymestrze nic nie można brać😔do gina idę dopiero w środę, macie jakieś rady????
Ja bym poszła szybciej do lekarza. Sporo moich koleżanek w tym i ja miałyśmy infekcje w ciąży i dostałyśmy odpowiednie lekarstwa. Mój lekarz powiedział, ze lepiej to wyleczyć niż chodzić z taka infekcja i coraz więcej widze takich opinii. Z tego co wiem w 1 trymestrze bezpieczna jest nystatyna.
 
Ostatnia edycja:
Do góry