reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Co do ruchów, to mogę powiedzieć dziewczynom, które spodziewają się swojego pierwszego dziecka, że ja pierwsze ruchy poczułam około 14 tygodnia i jest to takie łaskotanie po drugiej stronie brzucha. Niektóre kobiety określają to jako łaskotanie motyla 🤷 W każdym bądź razie ja odczuwałam to właśnie tak, jakby maluszek mnie miział w środku "hej kobieto, próbuje nawiązać z Tobą kontakt" 😇🤰
To za miesiąc być może poczuje to łaskotanie motyka, nie mogę się doczekać 🙈🙈
 
reklama
U mnie chyba nie jest dobrze. Jest tylko pęcherzyk ciążowy i ciałko żółtkowe a to już 7+5

Podejrzenie pustego jaja. 😭 Mam kontrolę mieć i potem nie wiadomo co dalej.
Dziewczyny co jest dalej przy pustym jaju?

Ogólnie chyba jestem w szoku raz płacze, a raz chwytam się nadziei że nie dołączę grona z aniołami 😞
Ja bym próbowała się umówić do innego lekarza jeszcze jak najszybciej żeby to skonsultować.
 
Czy którejś z was popsuła się cera? Do tej pory nigdy nie miałam z nią problemów a teraz cały czas mi coś wyskakuję. Czuję się jak nastolatka 🙈
 
Kurczę szkoda ze nie zmierzył bo może się okazać ze zarodek za dzien-dwa już będzie widoczny. Ale cykle masz tak 28 dni czy dłuższe ? Bo jeśli np cykle koło 33 dni to już masz prawie tydzień młodsza ciąże 🤔 kiedy teraz idziesz do lekarza? Trzymam kciuki żeby jednak maluszek się pojawił ✊✊✊
Za tydzień. Niestety ja mam co 26-27 dni okres. Beta wyszła pozytywna w 25 DC a testy w 23 i 24. 😞
 
Kurczę szkoda ze nie zmierzył bo może się okazać ze zarodek za dzien-dwa już będzie widoczny. Ale cykle masz tak 28 dni czy dłuższe ? Bo jeśli np cykle koło 33 dni to już masz prawie tydzień młodsza ciąże 🤔 kiedy teraz idziesz do lekarza? Trzymam kciuki żeby jednak maluszek się pojawił ✊✊✊
Wydaje mi się że nie mierzył bo skupił się na tym co jest w środku. Pokazywał mi gdzie pscherzyk, gdzie ciałko. Starał się doszukiwać. Powiększać. 🤷
Nie wiem jak wytrzymam do następnego tygodnia, ale w tym nie mam możliwości na wizytę
 
reklama
Do góry