reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

To ja znowu na przekór większości - nie mam kompletnie problemów ze spaniem gdzie często mi się to zdarzało wcześniej 🙈
Ty jesteś naszym wyjątkiem potwierdzającym regułę😁
Też tak czytam i czytam i stwierdziłam, że jutro ogórkowa 😀😀
Ja tak samo🤣
Jutro 9 40.. ❤️
Czekam ale boję się po dwóch straconych ciążach..
Każda z z nas po stracie się boi😊 Ale trzeba być dobrej myśli 😊 Trzymam kciuki i czekam jutro na wieści 🤗
 
reklama
Ja też mam wielkie obawy, strasznie się boje chociaż nie mialam poronienia tylko ciążę biochemiczna. Ale dodatkowo jestem przeziębiona bardzo i wyszło mi wysokie tsh stąd moje zmartwienia 🤧😔😔
Ja pierwsza ciąża zdrowy syn
Druga bliźniacza i strata w 12 tyg
Trzecia biochemiczna.. Wiedziałam o niej bo zbadałam betę a jak zaczęłam plamić to w szpitalu jeszcze była widoczna..

Jesteś pod kontrolą endokrynologa? Ja tak bo też mam niedoczynność tarczycy ale wynik mam teraz super 😁 ale morfologia jakaś niepokojącą wyszła
 
Nie wiem czy musisz robić cokolwiek, wystarczy powiedzieć, że chcesz i mieć trochę szczęścia, bo zazwyczaj jest 1 anestezjolog na całą porodówkę i jak uczestniczy w cc to Ci nie poda znieczulenia, a te można podać tylko jak już masz spore rozwarcie, żeby nie zatrzymać akcji porodowej, ja dodałam przy 8 cm. No i od początku ich męczyłam, przy pobieraniu krwi jak tylko byłam w sali, bo podobno muszą coś zbadać, żeby wiedzieć jaką dawkę podać (??) i potem jak tylko widziałam położną to pytałam kiedy przyjdzie anestezjolog i kiedy przyjdzie i że zwariuje bez znieczulenia i w końcu dostałam. 😂
Jeśli chodzi o znieczulenie mi np lekarz w zabawny co prawda sposób odmówił znieczulenia kiedy przyjechałam do szpitala z rozwarciem 8cm tłumaczył że znieczulenie podaje od-do 3-4 cm żeby nie zatrzymać akcji ale też żeby zadziałało bo przy 8 cm czasem już nie zdąży 😁
 

Załączniki

  • IMG_20210907_075315.jpg
    IMG_20210907_075315.jpg
    906,1 KB · Wyświetleń: 77
Ja pierwsza ciąża zdrowy syn
Druga bliźniacza i strata w 12 tyg
Trzecia biochemiczna.. Wiedziałam o niej bo zbadałam betę a jak zaczęłam plamić to w szpitalu jeszcze była widoczna..

Jesteś pod kontrolą endokrynologa? Ja tak bo też mam niedoczynność tarczycy ale wynik mam teraz super 😁 ale morfologia jakaś niepokojącą wyszła
Nie wiem co tam „niepokojącego” masz w morfologii ale jak rozmawiałam z położną to mówiła, że w ciąży normą jest że wyniki nie są idealne 😊 Ja też mam coś nie tak i dwóch lekarzy widziało wyniki i twierdziło że są ok :)
 
Nie wiem co tam „niepokojącego” masz w morfologii ale jak rozmawiałam z położną to mówiła, że w ciąży normą jest że wyniki nie są idealne 😊 Ja też mam coś nie tak i dwóch lekarzy widziało wyniki i twierdziło że są ok :)
U mnie było to samo :)
Od razu powiedziałam lekarzowi, że ja to pewnie witaminy, żelazo będę musiała brać, to mnie uspokoił, że normy na wynikach, to są normy dla nieciężarnych, więc ja mam dobre wyniki.
Warto więc konsultować z lekarzem :)
 
Za niecałe 2 godzinki się dowiem czy wszystko w porządku ❤️Kropka29 jeśli jest jak piszesz to trochę się uspokoiłam 😁
Mam trombofilię wrodzoną i niedoczynność tarczycy.. Po ciąży bliźniaczej zrobił mi się nawet stan zapalny tarczycy 😐
Dziewczyny w jakich miejscowościach jeździcie do lekarzy? Ja Wrocław 😊
 
reklama
U mnie było to samo :)
Od razu powiedziałam lekarzowi, że ja to pewnie witaminy, żelazo będę musiała brać, to mnie uspokoił, że normy na wynikach, to są normy dla nieciężarnych, więc ja mam dobre wyniki.
Warto więc konsultować z lekarzem :)
Pewnie u mnie będzie tak samo 🙂 chce tylko usłyszeć, że wszystko w porządku i usłyszeć serduszko ❤️ dzisiaj wchodzę z partnerem 🥰
 
Do góry