reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Ja już po wizycie ale niestety narazie pęcherzyk jest pusty, według lekarza to wcześniejszą ciąża niż z kalendarza i mówi że jakby coś tam było widać ale to za wcześnie. Kolejna wizyta 14 wrześniem, wiem że wszytko może być ok ale czuję rozczarowanie, złość, chce mi się ryczeć 😐😔
A który to tydzień? Ja na pierwszym usg byłam w 5+2 i też był tylko pęcherzyk. Nie zamartwiaj się na zapas, po prostu zaufaj dziecku i swojemu organizmowi 💪
 
reklama
A który to tydzień? Ja na pierwszym usg byłam w 5+2 i też był tylko pęcherzyk. Nie zamartwiaj się na zapas, po prostu zaufaj dziecku i swojemu organizmowi 💪
Z kalendarza 6+4 ale mam bardzo nierówne cykle 31-34 i tym się pocieszam ze może jest to młodsza ciąża ❤️
IMG_20210903_193842.jpg
 
Z kalendarza 6+4 ale mam bardzo nierówne cykle 31-34 i tym się pocieszam ze może jest to młodsza ciąża ❤️
To jeśli masz cykle 34 dni, faza lutealna trwa średnio 14 to możesz mieć owu około 20dc wiec i ciąża będzie tydzień młodsza. Myśle ze nerwy są Ci teraz niepotrzebne, trzeba czekać cierpliwie do następnej wizyty, ale wierze ze będzie dobrze 😘
 
To moja druga ciąża ale już nie pamiętam jakich wielkości był pęcherzyk u córki, córka ponad 5 lat więc troszkę czasu minęło 🙂
 
Hej. Chwile sie nie odzywałam, ja po dzisiejszej wizycie, lekarz mowil ze ok. Ale z om dzisiaj 7+2 a z usg 6+3 a ja owu mam 18dc i cykle 28dniowe. Do tego serce bilo 96... q tetaz na dodatek plamie lekko

Hmm jesteś pewna, że przy 28 dniowych cyklach masz owulację w 18 dniu? Z tego, co czytałam faza lutealna trwa 12-14 dni, więc przy owulacji w 18 dniu cykl powinien trwać minimum 30 do 32 dni :) To by tłumaczyło różnicę, która też nie jest jakaś duża - mniej niż tydzień, to malutko biorąc pod uwagę że najczęściej zagnieżdżenie odbywa się między 8 a 10 dniem po owulacji - więc znowu mogą być 3 dni różnicy. Wiesz, jak duży był zarodek? Możliwe, że serce się dopiero rozkręca. Zaczyna bić z szybkością ok. 85-90 i codziennie nabiera na prędkości. Trzymam kciuki, żeby wszystko było w porządku :)
 
Hmm jesteś pewna, że przy 28 dniowych cyklach masz owulację w 18 dniu? Z tego, co czytałam faza lutealna trwa 12-14 dni, więc przy owulacji w 18 dniu cykl powinien trwać minimum 30 do 32 dni :) To by tłumaczyło różnicę, która też nie jest jakaś duża - mniej niż tydzień, to malutko biorąc pod uwagę że najczęściej zagnieżdżenie odbywa się między 8 a 10 dniem po owulacji - więc znowu mogą być 3 dni różnicy. Wiesz, jak duży był zarodek? Możliwe, że serce się dopiero rozkręca. Zaczyna bić z szybkością ok. 85-90 i codziennie nabiera na prędkości. Trzymam kciuki, żeby wszystko było w porządku :)
Dziękuję. Tak, na pewno wtedy mialam owu, nawet testy owu robilam i tylko wtedy sie kochalismy 2x
 
reklama
Z kalendarza 6+4 ale mam bardzo nierówne cykle 31-34 i tym się pocieszam ze może jest to młodsza ciąża ❤️Zobacz załącznik 1312304
Wygląda na to, że pecherzyk ciazowy ma niecałe 7 mm, a więc spokojnie ma jeszcze czas na to, by wytworzyć pecherzyk żółtkowy, a następnie zarodek. Spokojnie 🙂 wszystko będzie dobrze
 
Do góry