reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Właśnie dlatego jestem wściekła na poprzedniego lekarza, bo jeszcze specjalnie byłam u niego z zapytaniem czy coś powinnam zrobić przed rozpoczęciem starań. To stwierdził żeby łykać witaminy i nic tylko się starać 🤦‍♀️ Teraz już będę mądrzejsza 🤷‍♀️
Dziś będę dzwonić żeby się umówić na prenatalne :)
Ja też nie dostałam skierowania na takie badania bo jak byłam w poprzedniej ciąży 2 lata temu miałam te badania robione i różyczkę miałam igg
 
reklama
Cześć dziewczyny,dopiero jestem gotowa napisać. Okazało sie, ze mialam jeden pusty pęcherzyk i ciążę bliźniacza, niestety serce jednego przestało bic. W dodatku to ciaza zasniadowa, nie bede miec łyżeczkowania a wysysanie wszystkiego z czym wiaze sie wieksze ryzyko. Bede robic badania w kierunku trombofilii, dalszej diagnostyki. Powodzenia wam !
Trzymaj się ściskam mocno...teraz ważne to porobić badania żeby wiedzieć jak działać
 
Dziewczyny poratujcie mnie. Obudziłam się z zatkanym nosem i bolacym gardłem. Nie mam gorączki gorączki czuje ze mnie rozklada. Jest coś co kobieta w ciąży może zażywać? 😔😔😔😔 jestem załamana
Ja sobie kupuje lipomal dla dzieci i piję plus witamina C...na gardło to tantum Verde psikam albo argentin. Do nosa jak zatkany to może jakieś inhalacje spróbuj z soli i majeranku. Ewentualnie nasmaruj sobie głowę amolem...wiem że niektóre z Was uznają ze jedynie herbata z imbirem I malinami ale ja wiem ze taki zestaw nic nie daje w moim przypadku a jak zatoki dochodzą to niestety ja musze sterydem psiknąć do nosa
 
Zastanawiam się czy mi właśnie przypadkiem wczoraj moja Pani doktor nie zasugerowała cesarki 🤔🤔 bo powiedziała, że w moim przypadku ( cukrzyca typu 1) trzeba pewnie rozwiązać wcześniej ciążę.
Ale też nie dopytywałam, bo to jeszcze za wcześnie. Syna urodziłam 9 lat temu sn, ale wtedy jeszcze nie byłam zdiagnozowana.

Macie może jakieś podobny na nerwy ? Chodzę ostatnio jak bomba z opóźnionym zapłonem 🤬😡🤬 później ryczę i tak w kółko. Wszystko i wszyscy mnie irytują.
Chciałabym się wyciszyć po prostu....🙇🤦
No mnie dziś wkurzyła mąż swymi mądrościami a miałam taki dobry humor...
 
Tak, jest różnica tygodnia
No właśnie, więc spokojnie. Ja nie miałam nic oprócz pęcherzyka płodowego właśnie w tym terminie. Zobacz pierwsze zdjęcie to właśnie 5+2. Drugie to wczorajsze według OM 7+6, według USG 7+3. Tak więc naprawdę uważam, że nie masz póki co powodów do zmartwień, naprawdę 😘🤗
 

Załączniki

  • IMG_20210809_144630.jpg
    IMG_20210809_144630.jpg
    507,7 KB · Wyświetleń: 59
  • IMG_20210902_215200.jpg
    IMG_20210902_215200.jpg
    668,3 KB · Wyświetleń: 63
według om 7+1 ale wydaje mi się, że ciąża jest kilka dni młodsza, mam nadzieję, że będzie coś widać.. to niestety jedyny termin jaki udało mi się złapać u mojego ginekologa przed moim urlopem 😬
Ja miałam serduszko 6+1 wiec myśle ze nawet jak masz ciąże kilka dni młodsza to powinnaś już wszystko zobaczyć 😊 będzie dobrze!! Na która masz wizytę?
 
Hej, mamaginekolog pisze " Jeżeli pęcherzyk ciążowy ma średnice 25 mm i nie ma pęcherzyka żółtkowego świadczy to o tym, że jest to tak zwane puste jajo płodowe - czyli ciąża, która na bardzo wczesnym etapie – właśnie na etapie gdy powstaje pęcherzyk żółtkowy, przestała się rozwijać prawidłowo.". Twój jest sporo mniejszy, więc nie masz się czym martwić, jeszcze wszystko się pokaże 🌺
Dziękuję ! Im bliżej wizyty tym bardziej świruje. Męczą mnie też mdłości i z jednej strony mam ich dość a z drugiej pocieszam się, że skoro są to znaczy że jest wszystko ok 😊
 
reklama
Do góry