reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Pelcia i May przytulam Was dziewczyny mocno ❤️
Dziekuje kochana ♥️ Ja niby mam jeszcze jakas nadzieje (moze maly procent), ale w czwartek wszystko sie wyjasni 👍🏼 Przypomnialam sobie, ze przed spodziewanym okresem mialam pozytywny test owulacyjny i plodny sluz, wiec ma to sens. Ale nie chce Wam tutaj smucic i sie wypytywac ciagle.. Glupio mi troche. Moze powinnam sie przeniesc do staraczek? 🙏♥️
 
reklama
Dziekuje kochana ♥️ Ja niby mam jeszcze jakas nadzieje (moze maly procent), ale w czwartek wszystko sie wyjasni 👍🏼 Przypomnialam sobie, ze przed spodziewanym okresem mialam pozytywny test owulacyjny i plodny sluz, wiec ma to sens. Ale nie chce Wam tutaj smucic i sie wypytywac ciagle.. Glupio mi troche. Moze powinnam sie przeniesc do staraczek? 🙏♥️

No cos ty jeszcze nie, jeszcze nic nie jest przesadzone. Poczekaj z nami. .
 
Dziekuje kochana ♥️ Ja niby mam jeszcze jakas nadzieje (moze maly procent), ale w czwartek wszystko sie wyjasni 👍🏼 Przypomnialam sobie, ze przed spodziewanym okresem mialam pozytywny test owulacyjny i plodny sluz, wiec ma to sens. Ale nie chce Wam tutaj smucic i sie wypytywac ciagle.. Glupio mi troche. Moze powinnam sie przeniesc do staraczek? 🙏♥️
Nadzieja jest najważniejsza ❤️poczekaj, nie pozbawiaj się jej ❤️
 
Wiem, wiem, znam temat. Tez mam stres, niby beta taaaaka duza, ale wiadomo a czy serce dalej bije, a czy cyc dslej boli. Ogółem cyrk, ale jesli jutro bedzie dobrze to bede juz miala spokój w sobie i czyste sumienie chwaląc sie.
Dokładnie. Ja nadal za ogromna dobrą kartę biorę brak jakichkolwiek plamień czy krwawienia czy dziwnych bóli brzucha. 🙂 To daje mi ogromną wiarę, że powinno być okej 😊
Normalnie czuje się jak x lat temu przed obroną pracy dyplomowej na studiach 🤣 niby pewnie i stabilnie ale jednak stres i to uczucie w brzuchu haha
Jutro musi dla nas zaświecić słońce ☀️🍀
 
A ja mam przykrą wiadomość, będę musiała się pożegnać. Lekarz dziś wystawił mi skierowanie do szpitala na poronienie... Jutro się kładę. Niestety pecherzy dalej bez zarodka i dalej słaby pecherzyk zółtkowy. Dziś 7+5... prawie nic nie zmieniło się od 2 tygodniu na które tak czekałam...powodzenia Wam dziewczyny życzę 😘 mam nadzieję, że za jakiś czas i ja będę mogła się chwalić zdrowa ciąża i dzidziusiem.
Bardzo mi przykro 😪😪 trzymam kciuki mocno za Ciebie że się uda w najbliższym czasie ❤❤
 
A ja mam przykrą wiadomość, będę musiała się pożegnać. Lekarz dziś wystawił mi skierowanie do szpitala na poronienie... Jutro się kładę. Niestety pecherzy dalej bez zarodka i dalej słaby pecherzyk zółtkowy. Dziś 7+5... prawie nic nie zmieniło się od 2 tygodniu na które tak czekałam...powodzenia Wam dziewczyny życzę 😘 mam nadzieję, że za jakiś czas i ja będę mogła się chwalić zdrowa ciąża i dzidziusiem.
Tak bardzo mi przykro.
Życzę Ci dużo siły i spelnienia marzenia o dzieciatku.
Dawaj znać co z Twoim samopoczuciem.
Ściskam mocno
 
reklama
Wiem jak sie czujesz kochana, bo ja sie dzisiaj dowiedzialam tego samego 😔 przykro mi ogromnie i wiem ile lez wylewasz, bo ja nie moge przestac ryczec. Sciskam Cie i zycze Ci zdrowej ciazy i dzidziusia jak najszybciej ♥️
Pisałaś ze jeszcze jest nadzieja wiec trzymam sie jej kurczowo!
Ściskam Cie mocno! Dawaj znać. 😗
 
Do góry