reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

No wlasnie nie. Jak widzialam na monitorze to moj pelny pecherz byl 3 razy wiekszy niz pecherzyk. Nie mowila nic o wielkosci. Pozniej juz na konsultacji inna konsultantka mowila, ze mozliwe ze mi sie daty pomieszaly i jest to wczesna ciaza. Ale w takim wypadku nie mialabym pozytywnych testow tak szybko. Byly blade co prawda, ale byly..

Kurcze, szkoda, że bez tej wielkości, bo pamiętam, że sama przy około 3400 miałam jakieś 7mm i było to w 4+4 (według OM 5+2).
Może u Ciebie rzeczywiście ta ciąża jest dużo młodsza...
 
reklama
Kurcze, szkoda, że bez tej wielkości, bo pamiętam, że sama przy około 3400 miałam jakieś 7mm i było to w 4+4 według OM (okazuje się, że ciążę mam młodszą i było to 3+6).
Może u Ciebie rzeczywiście ta ciąża jest dużo młodsza...
No wlasnie bylam w takim szoku, ze nic tam nie ma ze nawet nie spytalam ile mierzy 😔 Jest taka mozliwosc, jednak testy ciazowe pokazywaly mi pozytywny wynik od 4 tygodni 😔 Wiem, ze ciezko mi cokolwiek doradzic. Sama nie wiem co myslec. Pojutrze mam powtorke bety i chca zobaczyc czy przyrasta, czy spada
 
No wlasnie bylam w takim szoku, ze nic tam nie ma ze nawet nie spytalam ile mierzy 😔 Jest taka mozliwosc, jednak testy ciazowe pokazywaly mi pozytywny wynik od 4 tygodni 😔 Wiem, ze ciezko mi cokolwiek doradzic. Sama nie wiem co myslec. Pojutrze mam powtorke bety i chca zobaczyc czy przyrasta, czy spada

Wierzę, że może być wszystko dobrze, bo przy wieku ciąży 5 tygodni może być tylko pęcherzyk. Trzymam mocno kciuki :)
 
No wlasnie bylam w takim szoku, ze nic tam nie ma ze nawet nie spytalam ile mierzy 😔 Jest taka mozliwosc, jednak testy ciazowe pokazywaly mi pozytywny wynik od 4 tygodni 😔 Wiem, ze ciezko mi cokolwiek doradzic. Sama nie wiem co myslec. Pojutrze mam powtorke bety i chca zobaczyc czy przyrasta, czy spada
Kurcze współczuję sytuacji i tego stresu. Będę mocno zaciskać kciuki by beta przyrastała ✊✊
 
Kurcze współczuję sytuacji i tego stresu. Będę mocno zaciskać kciuki by beta przyrastała ✊✊
Dzieki za wsparcie ♥️ Jesli bedzie przyrastac, to zrobia mi kolejny skan za jakis czas. Jesli na skanie nie bedzie zarodka, to po prostu bedzie wiadomo, ze nic z tego. Ale zal straszny.. pierwszy raz zaszlam w ciaze i to z pustym pecherzykiem. Co za pech 😔
 
Kto jutro dziewczyny ma wizytę?
Ja mam, zaczynam się stresować.. 🥺 ogólnie czuje mimo wszystko wewnętrzny spokój ale potem nachodzą mnie myśli "a co jeśli.." ale staram się szybko je ucinać..
Do tego po obiedzie znowu mi było trochę niedobrze i zimno.. boję się, że ze stresu jutro będzie znowu rano średnio z samopoczuciem..
No nic, chciałbym mieć to już za sobą.. 🤞
 
Ja mam, zaczynam się stresować.. 🥺 ogólnie czuje mimo wszystko wewnętrzny spokój ale potem nachodzą mnie myśli "a co jeśli.." ale staram się szybko je ucinać..
Do tego po obiedzie znowu mi było trochę niedobrze i zimno.. boję się, że ze stresu jutro będzie znowu rano średnio z samopoczuciem..
No nic, chciałbym mieć to już za sobą.. 🤞

O, mam to samo. Siedzę pod kocem, ziewam i jak myślę o tym, że zjadłam pizzę na obiad, to mi niedobrze.
I tak samo jutro mam wizytę, ale ja się nie stresuję, po prostu nie mogę się doczekać :)
 
reklama
Do góry