reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

32. Dzidziusia kolejnego chciałam za ok 2 lata. Teraz jest bardzo zaskoczeniem dla nas. Ale w gruncie rzeczy jestem szczęśliwa :-) mam nadzieję że będzie dziewczynka, bo przed owulacja zazwyczaj tak właśnie wychodzi.
Beta nie potrzebna, krechy dwie mocne czerwone i brak okresu.
 
reklama
Byliśmy wczoraj na tych urodzinach znajomego, ale się objadam dobroci 😂
Robiłam za kierowcę więc nikt się nie dziwił, że nie piłam, chociaż w pewnym momencie ktoś powiedział, że możemy taksówka wrócić 😅 no ale my byliśmy z dzieciakami nie na długo więc kolejna wymówka, że tylko jeden rodzic pije 😅 u nas na razie nikt jeszcze nie wie o ciąży, powiemy po pierwszej wizycie jak będzie ok. Wizyta w poniedziałek, już się doczekać nie mogę, chociaż nie nastawiam się na serduszko jeszcze 🤷‍♀️
 
Ale kurde ja Wam zazdroszczę braku tych wkurzających objawów 😎 na prawdę. Większość moich koleżanek przeszło ciąże prawie bez tych dolegliwości pierwszego trymestru (wiadomo, pod koniec to każdy ociążały itp.) i dzieciaki są zdrowe. 😁 także nie ma reguły, a samopoczucie na pewno milion razy lepsze niż u mnie.
Ja gdzies wczoraj przeczytalam wypowiedz pewnej pani ginekolog, ze silne nudnosci i wymioty sa wspanialym objawem, bo wskazuja na duza obecnosc hormonu podtrzymujacego ciaze. Nosz kurcze.. i pozniej ludzie sie martwia, bo nie maja objawow i to znaczy, ze jest malo hormonu 🤦🏻‍♀️ Naprawde zaluje, ze czytalam google. Wczesniej nie wiedzialam az tak duzo i bylam spokojniejsza. W kazdym razie przestaje czytac brednie i zyje dniem dzisiejszym ♥️
Dzieki za wiadomosc o Twoich kolezankach 😘 Bardzo pozytywne i pocieszajace
 
reklama
No właśnie ale wiesz, ze glupia nawet nie spytalam go i w aucie zaczęłam myśleć po kiego mu ta beta... jak echo zarodka było, fakt dwa puste sa, ale albo wchłonął się albo się psikus stanie i bliźniaki będą 🤣 ale beta mi tego nie powie... oszalec mozna z pomysłami tych lekarzy. Druga kwestia jaka nie daje mi spokoju to jest zdania, ze jak bedzie wszystko ok w środę a usg mam odstawić "magiczne" leki luteine i dupka, według niego nic juz nie wniosą, a tylko działają jako placebo, bo jak zarodek jest silny przetrwa. I tez zaczęło mnie to gnębić, bo w sumie troche ma racje, ale czy tak nagłe odstawienie nie spowoduje czegos złego np krwawienia ?
Może negocjuj, powiedz w prost ze się obawiasz nagłego odstawienia leków i np odstawisz luteine ale dupka wolisz brać i powoli zmniejszać dawki ? Powiedz ze osiwiejesz ze stresu i wolisz sobie tego oszczędzić . Przecież dupek nie zaszkodzi a może lepiej brać chociaż małe dawki i być spokojna ?
 
Do góry