reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Ja to w ogóle zaczęłam się zastanawiać, od kiedy najlepiej powinno zacząć się używać czegoś na rozstępy 😳 czy to już mam się smarować czy zamiesiąc czy kiedy 😅😅 nie chce przegapić momentu, że coś zacznie się dziać a tu bum, skóra nie była odpowiednio przygotowana wcześniej i lipa.. 🤣🤣 nie byłam nawet na pierwszej wizycie a juz myślę tak do przodu 🙄
Właśnie też się zaczęłam ostatnio zastanawiać kiedy się w coś zaopatrzyć, chyba po następnej wizycie wybiorę się do Rossmanna po coś 😂
 
reklama
Dzień dobry😊
Dziś pierwszy raz od dawna obudziłam się z normalnym uczuciem głodu zamiast mdłości,😊 Najpierw się ucieszyłam a potem mój mózg zaczął za dużo myśleć i już doszukuje się, że coś jest nie tak🤦🏻‍♀️ Ostatnio mam problem ze snem. Jestem strasznie zmęczona ale do 1 w nocy nie mogę zasnąć a o 6 muszę już wstać 😔 A propo olejków i balsamów wiecie, że na dzień przed USG nie powinno się ich używać bo mogą wpływać na obraz😁
 
Hej. Taką ściągę znalazłam. Miłego dzionka😊
 

Załączniki

  • Screenshot_20210827-103234_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20210827-103234_Samsung Internet.jpg
    103,3 KB · Wyświetleń: 46
Dzień dobry😊
Dziś pierwszy raz od dawna obudziłam się z normalnym uczuciem głodu zamiast mdłości,😊 Najpierw się ucieszyłam a potem mój mózg zaczął za dużo myśleć i już doszukuje się, że coś jest nie tak🤦🏻‍♀️ Ostatnio mam problem ze snem. Jestem strasznie zmęczona ale do 1 w nocy nie mogę zasnąć a o 6 muszę już wstać 😔 A propo olejków i balsamów wiecie, że na dzień przed USG nie powinno się ich używać bo mogą wpływać na obraz😁
Ja też ciągle myślę że coś nie tak jest u mnie. Poza brakiem okresu, tkliwością piersi i takim dziwnym uczuciem w brzuchu, podobnym to tego przed okresem ale prawie niezauwazalnym- nie mam objawów ciąży🙄 a w nocy nie śpię tylko dlatego że mój luby chrapie potwornie😑
 
Mnie za to bardzo ciągnie na słodkie, dziś na śniadanie zjadłam ciasto. 😂
Za to zupy kompletnie nie, obiadowe dania też nie, wczoraj miałam ochotę na lasagne, więc sobie strzeliłam
Ciążowo ten tydzień jest bardzo spokojny.
Dla mnie z kolei słodkie to tak średnio. Zjem, ale bardziej parcie mam na słone. Ooo! Lasagne też bym chętnie zjadła.


Dajcie spokój! Tak o jedzeniu piszecie, że znowu głodna się zrobiłam !!!!!! 🙉
 
Co do rozstępów to w pierwszej ciąży smarowałam od samego początku różnymi specyfikami a i tak mam. Lekarz mi powiedział, że jak ktoś ma mieć to mu kremu i za tysiące nie pomogą, taka natura ☺

A co do badań, jak mam z tamtego roku grupę krwi to już chyba nie muszę jej drugi raz robić?
 
Co do rozstępów to w pierwszej ciąży smarowałam od samego początku różnymi specyfikami a i tak mam. Lekarz mi powiedział, że jak ktoś ma mieć to mu kremu i za tysiące nie pomogą, taka natura ☺
Też słyszałam, że to nie zależy od tego ile i czym się wysmarujemy tylko od genów i predyspozycji. Co nie zmienia faktu, że jednak fajnie ciało nawilżać :) Ale nie liczę że dzięki temu że kupię jakiś magiczny olejek to rozstępy się nie pojawią 😅
 
reklama
Ja też ciągle myślę że coś nie tak jest u mnie. Poza brakiem okresu, tkliwością piersi i takim dziwnym uczuciem w brzuchu, podobnym to tego przed okresem ale prawie niezauwazalnym- nie mam objawów ciąży🙄 a w nocy nie śpię tylko dlatego że mój luby chrapie potwornie😑
Mój mąż też ostatnio chrapie jak niedźwiedź 🙈 Na szczęście jak go szturchnę łokciem to przestaje 😁
Co do rozstępów to w pierwszej ciąży smarowałam od samego początku różnymi specyfikami a i tak mam. Lekarz mi powiedział, że jak ktoś ma mieć to mu kremu i za tysiące nie pomogą, taka natura ☺

A co do badań, jak mam z tamtego roku grupę krwi to już chyba nie muszę jej drugi raz robić?
Nie musisz robić drugi raz😊 Ja mam grupę z przed ponad 11 lat jeszcze na nazwisko panieńskie i też nie muszę robić 😊
 
Do góry