reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
Mój mąż też ostatnio chrapie jak niedźwiedź 🙈 Na szczęście jak go szturchnę łokciem to przestaje 😁

Nie musisz robić drugi raz😊 Ja mam grupę z przed ponad 11 lat jeszcze na nazwisko panieńskie i też nie muszę robić 😊
Dziwne, moja koleżanka rodziła w zeszłym roku, grupę krwi robiła na początku ciąży, w połowie ciąży wyszła za mąż i dostała informacje, że do szpitala tak czy siak musi zrobić znowu, bo nazwisko się im nie będzie zgadzać i musiała robic 🤷🏼‍♀️
 
Co do rozstępów to w pierwszej ciąży smarowałam od samego początku różnymi specyfikami a i tak mam. Lekarz mi powiedział, że jak ktoś ma mieć to mu kremu i za tysiące nie pomogą, taka natura ☺

A co do badań, jak mam z tamtego roku grupę krwi to już chyba nie muszę jej drugi raz robić?
Gruba krwi jest ważna całe życie więc nie będzie trzeba
 
Jak ja się dziś okropnie czuję, jakby mnie nie było 🙈 mdłości nawet nie ma, ale ból głowy, zawroty i ogólnie taka straszna słabość, ubrałam się ciepło i leże pod kocem, nie mam nawet siły zwlec się z kanapy, jedynie wycieczki na siku i na tym się kończy moja aktywność a nawet obiadu na dziś nie mam 😣
 
Dziwne, moja koleżanka rodziła w zeszłym roku, grupę krwi robiła na początku ciąży, w połowie ciąży wyszła za mąż i dostała informacje, że do szpitala tak czy siak musi zrobić znowu, bo nazwisko się im nie będzie zgadzać i musiała robic 🤷🏼‍♀️
Ale tam pesel jest, to powinno zgadzac sie
 
To ja znowu odczuwam gorąco.. Jak zawsze byłam zmarzluchem, to teraz jest mi cały czas ciepło albo za ciepło 🤷‍♀️podobno wina hormonów 😁
Jak ja się dziś okropnie czuję, jakby mnie nie było 🙈 mdłości nawet nie ma, ale ból głowy, zawroty i ogólnie taka straszna słabość, ubrałam się ciepło i leże pod kocem, nie mam nawet siły zwlec się z kanapy, jedynie wycieczki na siku i na tym się kończy moja aktywność a nawet obiadu na dziś nie mam 😣
 
reklama
Ja też mam większy :) jedzenie mi teraz sprawia jeszcze większą przyjemność niż zwykle :D wczoraj rano byłam z mężem w kawiarni na świeżo wypiekanych tam bułeczkach, potem upiekłam ciasto, a wieczorem poszłam ze znajomymi na tajskie jedzonko. straszny mix. a potem płaczę że mam zaparcia :p
A ja sobie myślę "skąd te wzdęcia?"🤣 Ale, że wpieprzam na co mi przyjdzie ochota to już inna sprawa 🙊
 
Do góry