reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
Ja zrobię genetetyczne i Nifty...pappa sobie daruję, nasłuchałam się od znajomych ze cuda im wychodziły a finalnie było ok
Ja mam taki sam zamiar. Nifty chciałabym już wykonać w 11tc. U paru moich koleżanek tez wychodziły takie dziwactwa w pappa, które się potem w ogóle nie potwierdziły wiec sobie chyba daruje yes stres.
Cześć dziewczyny,
Ja niestety malo sie udzielam bo od jakis 5-6 dni cierpie na tak okrutne mdlosci ze nie jestem w stanie sobie z nimi poradzić. Nie potrafie normalnie funkcjonować bo te mdlosci sa caly czas w tle, a przy zapachu jedzenia czy czegokolwiek po prostu sa silniejsze.
Męczą mnie od rana od wieczora, mdli mnie na wszystko, nawet na wode.
Jedyne co jestem w stanie w siebie wmusic to zimna wode z cytryna ale to tez nie duzo.
Prawie nic nie jem. Jestem trochę zaskoczona siłą tego objawu i nic nie dziala na mnie ani suchar na czczo ani imbir...nic...plakac mi sie chce
Mi niestety tez nic nie pomaga, a na prawdę próbowałam już wszystkiego. Trwają już 3 tygodnie, z których 2 całe dni przepłakałam z niemocy. Masakra, tak bym już chciała drugi semestr, żeby poczuć się lepiej i fizycznie i jakoś tak psychicznie po badaniach prenatalnych…
 
Witam imienniczkę i gratuluję 🙃🙃

No hej 😘
Zdecydowanie liczę na córeczkę 😍 te chłopy mnie wykończą, muszę mieć jakieś jajniki w pobliżu 🤣🤣🤣 solidarność i te sprawy ✊😎😁 wszystkie ciążę miałam młodsze niż z om dlatego zobaczymy z USG. A pierwsza wizyta w sobotę rano 😃

Ja to bym chyba chciała trzeciego chłopa 😂🙈 ale będzie co będzie, najważniejsze żeby było zdrowe 😁
 
Konsultowałam z ginekologiem moje wyniki toksoplazmozy, dowiedziałam się tylko tyle że raczej świadczą one tylko o tym że niedawno przeszłam toksoplazmozę, ale ze względu na to że wynik IgM jest niejednoznaczny to mam skonsultować to jeszcze z lekarzem chorób zakaźnych, który ewentualnie zleci dalsze badania. Próbowałam od razu umówić się na wizytę ale w Medicoverze jest jakaś porażka jeśli chodzi o dostępność wizyt, najbliższa teleporada na 20.09 🤦‍♀️🤬 Będę próbować jakoś umówić się na wcześniejszy termin, może coś się zwolni.

A nie powinni cie szybciej wcisnąć, ze względu na ciążę?
 
Ja mam taki sam zamiar. Nifty chciałabym już wykonać w 11tc. U paru moich koleżanek tez wychodziły takie dziwactwa w pappa, które się potem w ogóle nie potwierdziły wiec sobie chyba daruje yes stres.

Mi niestety tez nic nie pomaga, a na prawdę próbowałam już wszystkiego. Trwają już 3 tygodnie, z których 2 całe dni przepłakałam z niemocy. Masakra, tak bym już chciała drugi semestr, żeby poczuć się lepiej i fizycznie i jakoś tak psychicznie po badaniach prenatalnych…

Nie pocieszę, ale w poprzedniej ciąży mdłości trwały u mnie do prawie 20 tygodnia 🙈 i jezu jakie to było straszne 🤦‍♀️
 
reklama
Cześć Dziewczyny, odebrałam moje wyniki z rfana (narazie tylko podstawowa morfilogia krwi i mocz), wszytko jest w normie poza białymi krwinkami, które są dośc podwyższone.
Krwinki białe (WBC)17,49 x10´3/ul (norma 3,50 - 10,00). Czy ktoraś z Was miala podobne wyniki i skonsultowala je z lekarzem?
 
Do góry