reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Jak miło powitać położną w naszym gronie 😉 teraz już będą zupełnie fachowe odpowiedzi na nurtujące nas pytania 🤣
Hahahaha też tak myślałam, że wiedza mi pomoże. Jednak wychodzi to, że ponad trzy lata siedzie tylko przy porodach, a nie prowadzeniu ciąży... 🙈 i panikuje jak każda z was 😅
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Ja wlasnie slabej nie lubie, wiec juz wole zupelnie zrezygnowac 😉 Moja kolezanka pila po dwie mocne kawy dziennie plus jeszcze yerba mate pila litrami. Dziecko sie urodzilo super zdrowe i widocznie jednym szkodzi, a drugim nie

TAK BARDZO SIE CIESZE ♥️♥️♥️ Cudowne wiesci i trzymamy kciuki za walecznego malucha 😍 Moja tesciowa mi co chwile powtarza, ze co jest dla nas na pewno nas nie ominie. I sie kurzcze zawsze sprawdza. Wiec dzidzia jest dla Ciebie i nic tego nie zmieni ♥️ Jutro mamy 7 tydzien 🎉🎊🥳 Coraz blizej do 12go. Ja marze zeby spokojnie dobic do 2go semestru. Niestety pierwsze badania mam 21 wrzesnia a usg 4 pazdziernika. Wiec troche sobie poczekam 🙄😉
Ja badania prenatalne mam 21.09 😀😀
 
Cześć czy miałyście takie bóle klujace z jednej strony w podbrzuszu jakby od jajnika ale wydaje mi się że to nie jajnik. I to jest ból strikte kłujący, kłuję przestaje kłuję przestaje, jestem w 6 tygodniu ciąży.

Ja mam praktycznie cały czas. Wprawdzie lżejsze niż te, które były do 4/5 tygodnia, ale jednak są. Teraz też mam jakiś ucisk wewnątrz, po prawej stronie, w podbrzuszu. U mnie dzisiaj 7+6.
 
Ja mam praktycznie cały czas. Wprawdzie lżejsze niż te, które były do 4/5 tygodnia, ale jednak są. Teraz też mam jakiś ucisk wewnątrz, po prawej stronie, w podbrzuszu. U mnie dzisiaj 7+6.
Ja nie mam żadnych takich dolegliwości. Zanim się dowiedziałam że jestem w ciazy to bolał brzuch jak na okres więc jak zobaczyłam dwie kreski to się zdziwiłam i tak było przez tydzień że coś tam mnie w brzuchu bolalo ale teraz nic a jestem już w 9 tygodniu. Moze warto się skonsultować z lekarzem?
 
Ja nie mam żadnych takich dolegliwości. Zanim się dowiedziałam że jestem w ciazy to bolał brzuch jak na okres więc jak zobaczyłam dwie kreski to się zdziwiłam i tak było przez tydzień że coś tam mnie w brzuchu bolalo ale teraz nic a jestem już w 9 tygodniu. Moze warto się skonsultować z lekarzem?

Lekarze mówią, że pobolewania są normalne, więc nie chcę już latać częściej po lekarzach. Wizytę mam za tydzień, więc spokojnie wytrzymam. Muszę tylko zorganizować sobie dobrze czas, bo jestem jednak pesymistką, więc nie mogę za dużo myśleć :)
 
Ja nie mam żadnych takich dolegliwości. Zanim się dowiedziałam że jestem w ciazy to bolał brzuch jak na okres więc jak zobaczyłam dwie kreski to się zdziwiłam i tak było przez tydzień że coś tam mnie w brzuchu bolalo ale teraz nic a jestem już w 9 tygodniu. Moze warto się skonsultować z lekarzem?
Warto już powoli pójść na wizytę ❤ ale pobolewanie "jak na okres" jest normalne. Macica się powiększa i tworzą się nowe naczynia krwionośne, co powoduje dolegliwości bólowe, więc wszystko w porządku 😊
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Czesc Wam, niedługo mam pierwsza wizytę u lekarza i zastanawiam sie czy mam juz isc z jakimis badaniami czy dopiero mi zleci? Czy może lepiej najpierw załatwić to na NFZ? Jakie badania w ciąży tak czy siak robi sie prywatnie? Mój wymarzony ginekolog bierze 300zl za wizytę wiec wole mu od razu pokazać wyniki zeby nie wracać chwile pózniej ;)
 
Do góry