reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Nie będę ukrywać że wlasnie od kilku dni zaczełam wiecej pezegladac forum i sie okazuje ze nawet w 8 tygodniu mozna sie dowiedziec ze jajo plodowe jest puste a objawy ciazy nadal sie utrzymuja. O wielu z tych rzeczy nawet nie wiedzialam a nawet jak wiedzialam to myslalam ze sa statystycznie bardzo rzadkie.
Czytajac internety zaczynam przymierzac do siebie te wszystkie historie ajkby nie wiadomo jak bylo to czeste i prawdopodobne.
Bardzo sie utożsamiam z tym co wlasnie napisałyście.
Jak teraz przeczytalam co napisalas to uświadomiłam sobie że bede sie trzymac wiedzy lekarza, swojej intuicji, wsparcia męża i Waszego a odcinam sobie przegladanie internetów bo to zabija we mnie radosc z tego na co tak czekałam.
A to do mnie takie niepodobne... jednak ciaza zmienia myslenie 😜


Zgadzam się z Tobą w 100% i mam dokładnie takie same odczucia! Wczesniej nawet nie wiedziałam że są takie historie a teraz człowiek się nakręca że a co jak pojde na USG i lekarz powie te słowa.. szok jak to działa na nas i odbiera radość a potęguje obawy i mega strach.
100% prawdy w tym co mówisz. Dobrze, ze nie tylko ja mam takie odczucie w tym temacie a jednak jest nas więcej 🙂 w grupie siła i do przodu 🍀✊
 
reklama
dziewczyny potrzebuje porady

1 beta 19.08 46,6
2 beta 21.08 153 (termin @)

przyrost wyglada ok ale wczoraj po poludniu po becie miałam lekkie plamienie (na papierze) czy miałyście taką sytuację w terminie @?
zbadać jutro znowu przyrost? może progresteron jest niski? czekać cierpliwie na rozwój sytuacji?
jak pisałyście w poprzednich postach czytając historie niektórych dziewczyn ciężko się nie nakręcać 🙃

pierwsza ciąża, 26lat
 
dziewczyny potrzebuje porady

1 beta 19.08 46,6
2 beta 21.08 153 (termin @)

przyrost wyglada ok ale wczoraj po poludniu po becie miałam lekkie plamienie (na papierze) czy miałyście taką sytuację w terminie @?
zbadać jutro znowu przyrost? może progresteron jest niski? czekać cierpliwie na rozwój sytuacji?
jak pisałyście w poprzednich postach czytając historie niektórych dziewczyn ciężko się nie nakręcać 🙃

pierwsza ciąża, 26lat
Ja Teraz plamilam w terminie @. I zbadalam prog i tez nie jest za wysoki
 
dziewczyny potrzebuje porady

1 beta 19.08 46,6
2 beta 21.08 153 (termin @)

przyrost wyglada ok ale wczoraj po poludniu po becie miałam lekkie plamienie (na papierze) czy miałyście taką sytuację w terminie @?
zbadać jutro znowu przyrost? może progresteron jest niski? czekać cierpliwie na rozwój sytuacji?
jak pisałyście w poprzednich postach czytając historie niektórych dziewczyn ciężko się nie nakręcać 🙃

pierwsza ciąża, 26lat
 
Zgadzam się z Tobą w 100% i mam dokładnie takie same odczucia! Wczesniej nawet nie wiedziałam że są takie historie a teraz człowiek się nakręca że a co jak pojde na USG i lekarz powie te słowa.. szok jak to działa na nas i odbiera radość a potęguje obawy i mega strach.
100% prawdy w tym co mówisz. Dobrze, ze nie tylko ja mam takie odczucie w tym temacie a jednak jest nas więcej 🙂 w grupie siła i do przodu 🍀✊
Powiem Wam, że ja to nawet wczoraj sobie nieźle popłakałam przez te niespokojne myśli... Jeszcze jak mnie wyjątkowo bolały opuszki palców od glukometru, a wstrzyknięcie insuliny było wyjątkowo bolesne, to już nie dałam rady 😭 Na szczęście mąż mnie wspiera i cały czas powtarza, że tym razem musi być dobrze (w lutym straciliśmy córeczkę) i razem odganiamy czarne myśli. Wszystko okaże się za dwa tygodnie, to będzie pierwsze USG, 8 tydzień, ale niby dlaczego nie ma być dobrze😊🤗 Przecież tyle cudownych maluszków rodzi się na świecie, że i my wkrótce przytulimy naszego Skarbeczka♥️♥️♥️🥰🥰🥰 Myślmy pozytywnie 🤗
 
reklama
dziewczyny potrzebuje porady

1 beta 19.08 46,6
2 beta 21.08 153 (termin @)

przyrost wyglada ok ale wczoraj po poludniu po becie miałam lekkie plamienie (na papierze) czy miałyście taką sytuację w terminie @?
zbadać jutro znowu przyrost? może progresteron jest niski? czekać cierpliwie na rozwój sytuacji?
jak pisałyście w poprzednich postach czytając historie niektórych dziewczyn ciężko się nie nakręcać 🙃

pierwsza ciąża, 26lat
Plamienia się zdarzają. Ale zawsze najlepiej skonsultować z lekarzem. Bądź dobrej myśli 😊
 
Do góry