reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
Ja jutro zrobię betę bo nie wyrobię na testy 😆😆ale uczucia ogólnie mieszane.
Że tak szybko się udało (jeśli),przed ostatnia ciąża miałam przygody
A po co masz robic kolejne testy? Bez sensu. Robisz bete, przyrost i czekasz na wizytę. 😉 jesli ktos nie mial strat to nie ma co sie spieszyć. Jak ktos mial to często idzie szybciej. W kazdym razie umówmy sie, jesli cos ma sie złego stac nie powstrzymamy tego, choc kazda liczy ze bedzie ok.
 
A po co masz robic kolejne testy? Bez sensu. Robisz bete, przyrost i czekasz na wizytę. 😉 jesli ktos nie mial strat to nie ma co sie spieszyć. Jak ktos mial to często idzie szybciej. W kazdym razie umówmy sie, jesli cos ma sie złego stac nie powstrzymamy tego, choc kazda liczy ze bedzie ok.
Dokładnie tak.
Bez sensu już robić więc beta i umawiam wizytę w miarę szybko
 
Hej dziewczyny :) jak tam dziś u Was? Ja mam dalej ból brzucha, ogólna niestrawność. Aplikuje sobie luteinę dopochwowo i widzę już 2 dzień ze zaczyna mi „ wypływać” wiec nie wiem czy mam już nadmiar tego progesteronu czy wtf. Spie tak beznadziejnie, ze głowa mała. Przed ciąża mogłam spać po 15 h a teraz zasypiam po północy i budzę się milion razy w środku nocy, śnie takie głupstwa .....i finalnie jestem wyspana o 6 🤷‍♀️ Oo cooo choooodzi 🤷‍♀️
Matko z tym spaniem ja tak samo! Tylko, że zasnąć to bym mogła już o 20, ale próbuje dotrzymać chociaż do 23. Potem budzę się o 6, śnią mi się koszmary i jakieś głupoty, a wyspana jestem za wszystkie czasy. 😂
 
reklama
Do góry