reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

dzięki za informację! orientacyjnie odejmę kilka dni, oczywiście lekarz określi wiek ciąży przy badaniu usg ale nie chciałabym umówić się na wizytę zbyt wcześnie stąd moje pytanie 🙈

Ja byłam na wizycie dwa razy przed widokiem serduszka, ale raz dlatego, że miałam różowe plamienie, a raz chyba w sumie chyba po to, żeby się przekonać, że zmieniam lekarza.
Sama polecam, o ile nic się nie dzieje, na wizytę w 6 tygodniu, czyli pewnie w Twoim wypadku około 6+5 :)
 
reklama
Niech ktoś mi powie że nie jestem sama i ktoś też ma tak jak ja.... co dwie godziny jestem głodna, ale to tak naprawdę że aż boli mnie żołądek potem zjem i mam przez długi czas uczucie przejedzenia chociaż nie zjem jakoś dużo... cały czas do tego mi się odbija a jak się położę to jak się odbije to mam wrażenie że to jedzenie mam w gardle. Ale nie mam żadnych mdłości czy wymiotów.. Ja oszaleje od tego. Jak ja pójdę do pracy? Przecież nie będę bekac przy dzieciach..... czy to minie? Niech mnie ktoś pocieszy 😪😪😪
Ja tak mam, tylko u mnie to uczucie przejedzenia przechodzi w mdłości. Od wczoraj jest lepiej więc mam nadzieję, że powoli mi przechodzi🙈
 
cześć dziewczyny, witam się 🌸

wczoraj wyszedł mi pozytywny test i poszłam na betę - wynik 46,6
jutro mam termin @ będę sprawdzać przyrost bety, aplikacja wylicza mi 4T5D ciąży, liczone od daty ostatniej miesiączki, ale mam dość długie cykle (34dni) możliwe że ciąża jest młodsza? czy w przypadku długich cykli również liczyć wiek ciąży na podstawie pierwszego dnia cyklu?

w którym tygodniu / przy jakiej becie umawiałyście pierwszą wizytę u ginekologa w celu potwierdzenia ciąży?

gratulacje dla wszystkich ✨✨
Witamy. Gratulacje 🙂🙂
U mnie było tak że zobaczyłam pozytywny test poszłam w poniedziałek zbadać betę potem w środę drugi raz. Tylko raz sprawdzałam przyrost. I Tobie też tak polecam. Do lekarza umówiłam się w 8 tygodniu dopiero i pięknie już było widać wszystko i to pikajace serduszko ❤
Jeśli nie miałaś wcześniej poronienia ani żadnych problemów to polecam właśnie koło 7-8 tygodnia iść do lekarza.
 
Bardzo mi przykro :( :( :( robiłaś wcześniej jakaś diagnostykę ? Tule mocno, jesteś dzielna babeczka widząc po Twoim nastawieniu, los musi Ci to wynagrodzić 😘
Wiesz co, takich pod poronienia nie robiłam, bo po pierwszym poronieniu nie dopuszczałam do siebie myśli, że ta sytuacja się powtórzy.. Natomiast takie typowe badania co do ciąży juz miałam porobione i wszystko było ok. Od wspanialej Pani Doktor dostałam skierowanie do szpitala z opcją diagnostyki co do "wtornego" poronienia (zespół antyfosfolipidowy, krzepliwosc krwi itd.), więc trochę mnie tam pobadają i miejmy nadzieję, że uda się znaleźć przyczynę :)
 
Ja tak mam, tylko u mnie to uczucie przejedzenia przechodzi w mdłości. Od wczoraj jest lepiej więc mam nadzieję, że powoli mi przechodzi🙈
U mnie znowu jest tak, że nagle łapie mnie okropny głód i jeśli nie zjem czegoś w ciągu załóżmy 15-20 minut to później już nie jestem w stanie nic przełknąć przez mdłości 🙈
 
Ja tez co chwile czuje głód. Jesczze się dobrze ciąża nie zaczęła, a ja już chyba przywalilam na wadze ze 2 kg 🤷‍♀️ Czy minie, hmmm.. nie jestem specem w temacie, tez chętnie się dowiem. Nie możesz wziąć wolnego od pracy?


Dobrze że o tym mówicie bo ja od 2 dni też chwilami czuje taki głod ze mnie brzuch aż boli i muszę coś zjeść :) ostatnio zjadłam śniadanie przed wyjściem z pracy i po godzinie jak dojechałam to mnie taki głod złapał właśnie... mówię co jest 🤣 a jak zjem to potem szybko się najadam i mi za dużo..
Do tego dużym zaskoczeniem jest to, że w ogóle nie ciągnie mnie do słodyczy i słodkiego smaku a kawy nie piłam od ponad tygodnia bo nie mam ochoty. Szok 😀
 
Dobrze że o tym mówicie bo ja od 2 dni też chwilami czuje taki głod ze mnie brzuch aż boli i muszę coś zjeść :) ostatnio zjadłam śniadanie przed wyjściem z pracy i po godzinie jak dojechałam to mnie taki głod złapał właśnie... mówię co jest 🤣 a jak zjem to potem szybko się najadam i mi za dużo..
Do tego dużym zaskoczeniem jest to, że w ogóle nie ciągnie mnie do słodyczy i słodkiego smaku a kawy nie piłam od ponad tygodnia bo nie mam ochoty. Szok 😀
Witaj w klubie mamy to samo jeśli chodzi o jedzenie czyli nie jestem sama....
 
reklama
Wiesz co, takich pod poronienia nie robiłam, bo po pierwszym poronieniu nie dopuszczałam do siebie myśli, że ta sytuacja się powtórzy.. Natomiast takie typowe badania co do ciąży juz miałam porobione i wszystko było ok. Od wspanialej Pani Doktor dostałam skierowanie do szpitala z opcją diagnostyki co do "wtornego" poronienia (zespół antyfosfolipidowy, krzepliwosc krwi itd.), więc trochę mnie tam pobadają i miejmy nadzieję, że uda się znaleźć przyczynę :)
Bardzo Cię mocno przytulam. Mam nadzieję, że znajdziecie przyczynę i wkrótce zostaniesz mamą.
 
Do góry