reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
Hej dziewczyny. Chyba do Was dołączam zrobiłam dziś test i wyszły dwie kreseczki. Mam mały problem bo zaczęłam pracę w środę tydzień temu i dostałam umowę na okres próbny do 31 października i co teraz?
 
Hej dziewczyny. Chyba do Was dołączam zrobiłam dziś test i wyszły dwie kreseczki. Mam mały problem bo zaczęłam pracę w środę tydzień temu i dostałam umowę na okres próbny do 31 października i co teraz?
Co chcesz konkretnie wiedzieć? :) 31.10 to będzie już skończony 12 tydzień, więc będą musieli Ci przedłużyć umowę do dnia porodu, ale musisz przepracować 30 dni, żeby mieć płatne L4, no i na pewno nie będą patrzeć na to przychylnym okiem, ale nic już na to nie poradzisz. Na Twoim miejscu poczekałabym do 10-11 tygodnia i wtedy im dopiero powiedziała.
 
reklama
Do góry