reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

To idz na l4 abys nie dzwigala i czekaj na rozwój wydarzeń, bety przyrost robisz ? Bo wizyta jutro u lekarza duzo bie pokaze pewnie tylko po badaniu stwierdzi, ze macica rozpulchniona
W Niemczech wygląda to trochę inaczej, generalnie nie ma czegoś takiego jak prywatne wizyty u lekarza, czy badania na własną rękę. Z tego co się orientowałam to ginekolog najprawdopodobniej sam zleci betę. Dosyć mi to ciąży, bo wolałabym zapłacić i mieć już szybciej czarno na białym wyniki a nic nie poradzę
 
reklama
Dziewczyny a progesteron 25 to ok? Jednak po sprawdzeniu to były jakieś inne jednostki dlatego taki byczy wyszedł
Hej, ja ostatni wynik mam 27 ng/ml i dostałam tu podpowiedzi, że to ok. Ale dla pewności, że nie spada dalej (dwa dni wcześniej miałam 34ng/ml) zbadałam jeszcze wczoraj i właśnie czekam do jutra najprawdopodobniej na wynik :)
Dziś 4+5
 
Hej dziewczyny [emoji4] tak naprawdę wczoraj na teście wyszły mi dwie kreseczki, teoretycznie dwa dni przed terminem miesiączki. Staraliśmy się z mężem jednak tak naprawdę szykowałam się tylko do etapu ujrzenia dwóch kresek, a nie co będzie po [emoji85] Patrząc na ostatnią miesiączkę termin przypada na koniec kwietnia, jestem już na jutro umówiona do lekarza, bo mieszkam w Niemczech, a pracę mam naprawdę ciężką i nie wyobrażam sobie dźwigać 15-20kg kartonów. Wiem, że u lekarza tak naprawdę nie dowiem się jeszcze nic, ale może chociaż mi potwierdzi ciążę z Bety, tak czy siak stres jest we mnie ogromny [emoji85]
Witaj
Jaki termin?
Trzymam kciuki [emoji110][emoji110]
 
Czy sa tu jakies dziewczyny nie zaszczepione? Ja nie mam zamiaru sie szczepic i trochę sie stresuje ze beda mnie traktować gorzej

Z tego co wiem to są :D

Natomiast myślę, że wbrew pozorom będą Was traktować lepiej, bo już gdzieś czytałam, że niezaszczepione miały pojedyncze sale na porodówce 🤣
 
reklama
Do góry