reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Nie można interpretować pojedynczego wyniku w morfologii krwi w izolacji od innych :) Mam tę samą przypadłość więc wiem co mówię bo już nie raz google mnie uśmiercał. Umów się na konsultację z lekarzem :)
Masz racje. Mialam isc do ginekologa za dwa tygodnie, ale zmienilam na poniedzialek... ja to jestem panikara.
 
reklama
Witam sie z Wami :) temin mi przypada na 21.04, to moja czwarta ciaza, jedna pozamaciczna-usuniety jajowodod, druga -zatrzymanie akcji serca, z trzeciej mam 1.5 rocznego synka i teraz po półrocznych staraniach nareszcie sie udalo :) wizyte mam w przyszly pon
Witamy. Gratulacje z synka! Troche przeszlas, ale teraz bedzie kolejne szczescie :)
 
Dziewczyny ja już po konsultacji z położna i ginekologiem, kolejne badania do zrobienia test pappa i mam wrócić za miesiąc :) około 12 tygodnia będę tez miała usg w szpitalu. Ciąża według usg i OM w tym samym wieku wiec spoko :)

@Chocolate1 bede za ciebie trzymała kciuki przez ten tydzień ja na pierwszej wizycie nie usłyszałam nic więcej po za tym że pęcherzyk umiejscowiony w macicy i tez się martwiłam. Myśl pozytywnie! Ściskam !
 
Dziewczyny ja już po konsultacji z położna i ginekologiem, kolejne badania do zrobienia test pappa i mam wrócić za miesiąc :) około 12 tygodnia będę tez miała usg w szpitalu. Ciąża według usg i OM w tym samym wieku wiec spoko :)

@Chocolate1 bede za ciebie trzymała kciuki przez ten tydzień ja na pierwszej wizycie nie usłyszałam nic więcej po za tym że pęcherzyk umiejscowiony w macicy i tez się martwiłam. Myśl pozytywnie! Ściskam !

Super, ze u ciebie dobre wieści. 🥰🥰🥰

Wiesz dobrze, ze wysoko jest a nie znowu na ujsciu. Ale porylo mnie podejscie tej lekarki, z gory założyła, ze taki kształt to oznacza najgorsze i ze moze byc pusty. Odrazu takie zalozenia, malo sympatyczne. Negowała duphaston i luteine. Takze nie odebralam jej fajnie. Jednak chce wrocic do swoich lekarzy którzy prowadzili mnie przed ciaza abym zaszla maja wiecej delikatności i lepszy sprzet.
 
reklama
Do góry