reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
Ja jestem po wizycie, niestety poki co tylko pęcherzyk ciążowy bez zarodka, bez pęcherzyka żółciowego. Uslyszalam, ze ma nieregularne kształty wiec roznie moze byc, a moze byc puste jajo. Kontrol mam za tydzien. Mam zalecone dalej leki do brania i mam lezec.
Biedna teraz tydzień nerwów i niepewności. :( Ale nie z takich nieregularnych pęcherzyków są na świecie cudne dzieci ❤️ Także nie można jeszcze tracić nadziei. Trzymam mocno kciuki ✊✊✊
 
Jedną w klinice mam na 31.08 tak późno bo mój doktor ma urlop. Dzisiaj zrobiłam 3 bete i jak będzie ok to może umówię się do zwykłego gina około 27.08
No ja mam umówioną wizytę dopiero na 8 września do swojej ginekolog, bo jest na urlopie. Zastanawiam się, czy nie pójść wcześniej do kogoś innego. Teoretycznie, jak wszystko dobrze pójdzie, to 8 września wejdę w 8tc
 
Ja odświeżam apkę Enel-medu co 5 minut i sprawdzam czy są już wyniki. Czuję się jak narkoman na głodzie. 😂
Ja tak samo, szczególnie, że nie wiem dlaczego na wyniki proga w diagnostyce, w której byłam ostatnie dwa razy, czeka się aż dwa dni, a w mojej przychodni są po południu 🙄
 
No ja mam umówioną wizytę dopiero na 8 września do swojej ginekolog, bo jest na urlopie. Zastanawiam się, czy nie pójść wcześniej do kogoś innego. Teoretycznie, jak wszystko dobrze pójdzie, to 8 września wejdę w 8tc
Jeżeli masz cierpliwość termin spoko
Ja bym się posikała do tego czasu :D
 
Ja odświeżam apkę Enel-medu co 5 minut i sprawdzam czy są już wyniki. Czuję się jak narkoman na głodzie. 😂
Skądś to znam 😂 masz o tyle dobrze, że robiłaś rano i masz pewność że wyniki będą lada moment. Ja jak robiłam w piątek betę koło 18 to nie miałam pewności czy będą tego samego dnia czy dopiero w sobotę. I oczywiście w piątek nie było, przez co całą noc spać nie mogłam 🤣
 
reklama
Do góry